Fahriye’yi çıldırtan benzerlikler!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, geçtiğimiz gün dünyaevine girdi. Gecede, düğünden çok Evcen’in balık formunda tasarlanan gelinliği konuşuldu. Çünkü gelinlik, geçtiğimiz yıl Kadir Doğulu ile evlenen Neslihan Atagül’ün giydiğinin adeta bir kopyası gibiydi... Sosyal medya dün, Evcen’in sadece gelinliğini değil, kınada giydiği kırmızı elbisesi de eleştirilerden nasibini aldı. Ünlü oyuncuya Maldivler’deki balayı tatili ilk gününden zehir oldu.

Fahriye’yi çıldırtan benzerlikler!

Perşembe akşamı Sait Halim Paşa Yalısı'nda muhteşem bir düğünle dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, gece boyunca eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Çünkü Evcen'in gelinliği, eşi Burak Özçivit'in ‘Kara Sevda' dizisindeki partneri Neslihan Atagül'ün gelinliği ile ciddi benzerlikler içeriyordu. Öyle ki, saçına taktığı taçtan, gelinliğin işlemelerine, saçına yaptırdığı topuzdan duvağına, hatta verdiği pozlara kadar her detay, dün sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. İşte, Atagül'ün gelinliğinden esinlenerek hazırlattığı iddia edilen gelinliğin detayları…

KINA KIYAFETİNDE DE ESİNLENDİ Mİ?

Fahriye Evcen'in gelinliği kadar, geçtiğimiz hafta kına gecesinde giydiği kıyafet de sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

irina-shayk

Evcen, o gece, dünyaca ünlü marka Dior'un 2014 Sonbahar-Kış koleksiyonuna ait, saten, göğüs dekolteli kırmızı tasarımını anımsatan bir elbise giydi. Bu elbiseyi daha önce Selena Gomez, Rihanna, Rita Ora, Lucy Hale ve Irina Shayk gibi isimler de giymişti.

selena-gomez-1

FAHRİYE EVCEN

– Nihakta, Raşit Bağzıbağlı imzalı bir gelinlik giyen Evcen, after partide ise yine aynı tasarımcıya ait iki elbise giydi.
– Gelinlik için komple özel işlemeli 12 metre Fransız danteli ve Hindistan'dan gelen özel işlemeli kumaş kullanıldı. Gelinliğin kuyruk kısmına 20 metre organze ve tül kullanılarak farklı bir detay tasarlandı.

22

– Fahriye Evcen, göğüs dekolteli, ip askılı, askıları işlemeli, balık formunda gelinlik tercih etti.
– Gelin çiçeği olarak, gerçek çiçekler kullandı…
– Evcen'in gelinliği 50 bin liraya mal oldu.
– Gelin saçı için dağınık topuz tercih eden oyuncu, yarım taç yerine, halka taç kullandı.
– Gelin makyajını nude ve toprak tonlarında yaptırdı.
– Aksesuar olarak hiçbir mücevher kullanmayan Fahriye Evcen, sadece kulağına pırlanta küpe takmayı tercih etti.

NESLİHAN ATAGÜL

– Nikah kıyılırken, Berta Balilti adında İsrailli bir gelinlik tasarımcısına ait gelinlik giyen Atagül, after partide ise Zeynep Tosun imzalı bir kıyafet tercih etti.
– Gelinlik için 8 metre Fransız danteli, 12 metre ipek kullanıldı.

neslihan

– Neslihan Atagül, derin göğüs dekolteli, ip askılı, askıları işlemeli, balık formunda bir gelinlik tercih etti.
– Gelin çiçeği olarak, gerçek çiçekler kullandı.
– Neslihan Atagül'ün gelinliği 39 bin liraya mal oldu.
– Gelin saçı için dağınık topuz tercih eden Atagül, yarım taç yerine halka taç kullandı.
– Gelin makyajını nude ve toprak tonlarında yaptırdı.
– Aksesuar olarak hiçbir mücevher kullanmayan Neslihan Atagül, sadece kulağına pırlanta küpe takmayı tercih etti.