Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fatih Ürek sahnede şiddete maruz kaldığını söyledi
Fatih Ürek sahnede şiddete maruz kaldığını söyledi
Fatih Ürek, geçtiğimiz günlerde verdiği konserde şiddete maruz kaldığını belirtti. Sahne öncesi röportaj veren Ürek "Adamın biri bir gün sahnede bana tokat attı" dedi
Magazin 7 Kasım 2018 - 10:28

Şarkıcı Fatih Ürek, geztiğimiz gün bir otelde verdiği konserde, sahne öncesi basın karşısına çıktı. İlginç açıklamlar yapan Fatih Ürek yıllar önce sahnede şiddete maruz kaldığını belirtti. “İlk sahne aldığım zamanlarımda bazı seyircilerde tutarsızlık vardı. Adamın biri beni bir gün çağırdı sahnede bana tokat attı çok eski zaman önce. Hiçbir şey yapamadım. İlk yıllarımdı ve unutamadım hiçbir zaman” diyen Ürek Ahmet Kural ve Sıla hakkında da yorumlarda bulundu.
fatih-urek“Çok üzüldüm. Sıla bizim kıymetlimiz. Ahmet de çok iyi bir oyuncu ama kadına şiddetini kesinlikle kınıyorum. Sanatçıların kadına şiddet olayında örnek olması lazımken bu olayı da şiddetle kınıyorum. Sıla'nın o kadar güzel yüreği var ki onunla cevap vereceğini düşünüyorum . Şikayetçi olmasını da takdir ile karşılıyorum. Sıla'yı gönülden destekliyorum. Şiddet gördüğünü bildiğim, ama çok susan gizleyen insanlar çok var” dedi.