Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fatih Ürek’ten itiraf: Evimi tefeciler aldı
Fatih Ürek’ten itiraf: Evimi tefeciler aldı
Fatih Ürek, "Çok kazık yedim. Son kaybım 3,5 milyon dolar. O gitti... Balmumcu’daki ev. 4 katlıydı. O bitti, gitti" dedi.
Magazin 30 Kasım 2018 - 11:03

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Fatih Ürek, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Demet Akalın ile Okan Kurt’un barıştığını Akalın’dan duyduğunu söyleyen Ürek, “Tam olarak söylemedi ama ben anladım. Yeniden nikah masasına otururlar mı bilmiyorum. Onların bileceği şey” dedi.

Geçmişte çok aldatıldığını belirten Ürek, “Son kaybım 3,5 milyon dolar. O gitti… Balmumcu'daki ev. 4 katlıydı. O bitti, gitti… Bu işin başrolünde kardeşim var. Yanındakilerle bir kumpas kuruldu. Tefeci aldı o evi… Benim kız kardeşimin hatası peçete kadar bile imzalı bir kağıt almamış. Parayı almış, tapuyu vermiş… Dava 10 sene devam etti. Kardeşimle görüşmüyorum. Çok canım yandı. 2 kardeşim daha var, büyük ablam bana resmen annelik yapıyor” ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 11:06 - 30.11.2018