Sözcü Plus Giriş

Fatma Girik evinde düşünce hastaneye kaldırıldı

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından Fatma Girik'in talihsizliği bir türlü düzelmiyor.

null
Güncellenme: 14:43, 14/02/2017
Fatma Girik evinde düşünce hastaneye kaldırıldı

İlk olarak geride bıraktığımız yılın aralık ayında, kalça eklemlerindeki bozulma nedeniyle yürüyemez hale gelen ve bu yüzden ameliyat olan Fatma Girik’in kalçasına protez takılmıştı. Bu ameliyattan kısa bir süre sonra evinde talihsiz bir kaza geçiren Girik ikinci kez ameliyat masasına yatmak zorunda kalmıştı.

fatma-ic

ŞANSSIZLIK YAKASINI BIRAKMADI

74 yaşındaki usta oyuncu bundan üç gün önce yine evinde düştü ve hastanenin yolunu tutmak zorunda kaldı. İstanbul’daki evinde düşen Fatma Girik’in sağ dizi ve kalça kemiğine kadar zarar gördüğü ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun hastanedeki tedavisi sürüyor.

FATMA GİRİK’TEN YALANLAMA

Ameliyattan bu yana evinde istirahatte olan sanatçı “Artık adım atabiliyorum” diyerek, hakkında çıkan “hastaneye kaldırıldı” haberlerini de yalanladı. Rutin kontrolleri için hastaneye gittikleri sırada görüp yalan haber yaptıklarını söyleyen sanatçı, sağlık durumunun çok iyi olduğunu ve günden güne iyileştiğini söyledi. “Türkiye'de yapacak haber bulamıyorlar sanırım. Bulamayınca da benimle ilgili haber yapıyorlar. Üstelik yalan haber. Hepsi uydurma.” diyerek sevenlerine iyileştiğinin mesajını verdi.

İlginizi ÇekebilirHarun Kolçak, Fatma Girik ziyaretinden paylaştıHarun Kolçak, Fatma Girik ziyaretinden paylaştı
Yayınlanma Tarihi:07:59,