Sözcü Plus Giriş

Fatmagül’ün Suçu Ne Hindistan’a gidiyor

İzlenme rekorları kıran Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi şimdiye kadar pek çok ülkede yayınlandı. Dizinin senaryosunu bu kez Hintliler aldı. Dizi Hint oyuncularla yeniden çekilecek.

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 15:38, 23/02/2017
Fatmagül’ün Suçu Ne Hindistan’a gidiyor

Şimdiye kadar Muhteşem Yüzyıl, Ezel, Aşk-ı Memnu, Sıla, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Binbir Gece, Adını Feriha Koydum, Kurtlar Vadisi ve Karadayı gibi pek çok dizi yurtdışında büyük bir ilgi ile izlendi ve hala da izlenmeye devam ediyor.
Türk oyuncuların ünü, Rusya, Hırvatistan, Dubai, Katar, Bulgaristan, Gürcistan, Pakistan, Bosna Hersek, İran, Kosova, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Brezilya’ya kadar uzanmış durumda.
maxresdefaultTabii buralarda diziler hep sadece dublaj yapılarak yayınlandı. Şimdi ise 2010’da yayınlanan Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin Hint uyarlaması çekilecek. Hindistan’ın haber sitelerine göre Hindistan’ın ünlü oyuncusu Rajesh Khattar ve yedi yıl aradan sonra tekrar ekranlara dönen oyuncu eşi Vandana Sajnani dizide başrolü paylaşacak.

ekran-alintisi

Rajesh Khattar sosyal medya hesabından diziden bir sahne paylaştı.

Dizinin adının Fatmagül olacağını söyleyen, projeyi hayata geçirecek olan Star Plus şirketi, yaptıkları işten oldukça umutlu. Çok popüler olacağına inanan yapım şirketi orijinal senaryoya sadık kalacaklarının da altını çiziyor.
50ed202985f5df0bac9f20b2