Fazilet Hanım ve Kızları 25. yeni fragman geldi! Fazilet tehlikeli yol ayrımında! Son bölüm (24. bölüm) izle

Fazilet tehlikeli bir yol ayrımına geldi. Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yayınlanan son bölümde (24. bölüm)Fazilet var gücüyle masumiyetini ispatlamaya çalışır. Ancak, Yasemin’den aldığı son darbe ağır olur. Dizinin 25. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Son bölüm özeti ve dizi ile ilgili merak ettiklerinizi derledik

Fazilet Hanım ve Kızları 25. yeni fragman geldi! Fazilet tehlikeli yol ayrımında! Son bölüm (24. bölüm) izle

Fazilet Hanım’ın Kızları 24.son bölümde işler iyice sarpa sardı. Hazan ve Sinan arasındaki hesaplaşma kıran kırana devam ederken Ece ve Yasin de kendilerini bir anda bambaşka bir hesaplaşma için Selin'in karşısında bulurlar. Ne var ki, henüz Selin'in bile varlığından haberdar olmadığı bir gerçek söylenmiş tüm yalanların üzerini kapatır. Peki Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni bölüm (25. bölüm) fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı? İşte merak edilenler…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümüyle nefesleri kesti. Fazilet Hanım ve Kızları merakla beklenen 25. bölüm fragmanı da yayınlandı.

 

 

SON BÖLÜM ÖZETİ (24. BÖLÜM)

Sinan ve Hazan, Yağız'ın tuzağıyla kendilerini bir anda mecburi bir yüzleşmenin içinde bulurken, attığı adımın duygusal yükünü taşımak Yağız için kolay değildir.

fazilet-hanim-ve-kızları

Hazan ve Sinan arasındaki hesaplaşma kıran kırana devam ederken Ece ve Yasin de kendilerini bir anda bambaşka bir hesaplaşma için Selin'in karşısında bulurlar. Ne var ki, henüz Selin'in bile varlığından haberdar olmadığı bir gerçek söylenmiş tüm yalanların üzerini kapatır. Ablasına sığınmak isteyen Ece'nin Ağva'ya gelmesi ise Yağız için yeni bir sınav haline gelir.

24. SON BÖLÜM İZLE