Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölüm ön izleme tanıtımı geldi! Kimseye güvenemeyiz! 26. bölüm izle

Star TV'nin iddialı dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 26. bölüm yayınlanmasının ardından izleyiciler 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyordu ve beklenen fragman yayınlandı. Yasemin’in Hazan için de bir planı vardır. İzleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragmanındaki gelişmeler izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Fazilet Hanım 26. son bölüm izlemek isteyenler ilgili linke haberimizden erişebilirler...

Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölüm ön izleme tanıtımı geldi! Kimseye güvenemeyiz! 26. bölüm izle

Fazilet Hanım ve Kızları 26.bölüm yayınlandı. Senaristliğini Sırma Yanık’ın yaptığı, yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta’nın oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol’un yer alıyor. İzleyiciler Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyordu ve beklenen fragman yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölüm fragmanında gerilim bitmiyor… Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 26. son bölümü haberimizdeki linke tıklayarak izleyebilirler.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 27. BÖLÜM ÖN İZLEME

 


SON BÖLÜM ÖZETİ

Yasemin'in Hazan için de bir planı vardır. Senaristliğini Sırma Yanık'ın yaptığı, yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta'nın oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol'un yer alıyor.

Hazan ve Yağız, Fazilet'in peşindeyken, Sinan babasıyla hayatının en zor anlarından birini yaşar. Hazım'ın durumu artık endişe verici boyuttadır. Babasını doktora gitmeye ikna edemeyen Sinan'ın ısrarıyla yaşananlar Gökhan'ın tamamen Yasemin'e teslim olmasını sağlar. Yasemin'in Hazım'la ilgili planı tıkır tıkır işlerken, anneleri yüzünden büyük bir kriz yaşayıp karşı karşıya gelen Ece ve Hazan'ın kavgası, Yasemin'e hayal edemeyeceği başka bir fırsat sunar.

Hazan, kardeşinin bütün tepkisine rağmen annesiyle birlikte Yasemin'e karşı savaş açar. Diğer yanda kozmetik lansmanı yaklaşırken Yağız, Sinan ve Hazan etraflarındaki tüm sorunları bir kenara atıp hayatlarının en önemli gecesine hazırlanmaya başlar. Hazım'ın kozmetik markasına olan tepkisi işlerini beklemedikleri şekilde zorlaştırırken Yağız iflas gerçeğiyle hiç olmadığı kadar yüz yüzedir. Sinan ve Hazan, Yağız'ın yükünü hafifletebilmek için varlarını yoklarını ortaya koyarken hayatlarının en heyecanlı gecesi Yasemin'in acımasız tuzağıyla yılın skandalına dönüşür.

f

Fazilet Hanım ve Kızları 26. son bölüm ve yeni fragman yayınlandığı andan itibaren aşağıda bulunan linklerden izleyebilirsiniz.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM İZLE

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN İZLE