Fazilet Hanım ve Kızları 28. bölüm yeni fragman geldi! Kızıma yaptıklarının hesabını soracağım! 27. son bölüm izle

Star TV'nin dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölüm yayınlandı. Hazan, Yağız’a yetişememenin acısıyla sarsılırken Hazım’ın durumu ortalığı yangın yerine çevirir. Hazım ile ilgili gerçekler ortaya çıkmaya başlar. Yeni fragmanda Fazilet Hanım'ın Kızıma yaptıklarının hesabını soracağım! diye bağırdığı sahne çok konuşulacak. İşte Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son 27. bölümü izleme linki ve yeni fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları 28. bölüm yeni fragman geldi! Kızıma yaptıklarının hesabını soracağım! 27. son bölüm izle

Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölüm yayınlandı. Başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı dizinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde Hazım ile ilgili gerçekler ortaya çıkıyor, Hazan lansman gecesindeki skandalda kardeşinin parmağının olduğunu öğrenir. İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragman ve son bölüm izleme linki hakkında ayrıntılar…

Gökhan ve Yasemin'in Hazım'la ilgili gerçeği gizlemeleri aile içinde büyük bir krize dönüşür. Hazım yüzünden yükselen tansiyonla, Sinan ve Ece arasında bir anda başlayan hesaplaşma Hazan için yıkıcı olur. Lansman gecesindeki skandalda kardeşinin de payı olduğunu öğrenen Hazan kardeşine sırtını döner ve Yasemin'den hesap sorar.

fazilet-hanim-ve-kizlari-i

Hem ablasını hem de annesini kaybeden ve tamamen yalnızlaşan Ece, kan tahlili sonuçlarının gelmesiyle Yasemin'in büyük oyununun kurbanı olur. Ece'nin kocasını zehirleme suçlamasıyla tutuklanması ardı arkası gelmeyen olayların fitilini ateşler. Fazilet, kızının masumiyetini kanıtlamak için çırpınırken, Ece'ye yönelik suçlamalar Sinan ve Hazan için yeni bir sınav haline gelir. Yasemin'le ilgili şüphelerinin pençesinde kıvranan Gökhan, sonunda yıkıcı gerçeklere doğru geri dönülmez bir adım atarken, doktorların hafızasıyla ilgili umut vermedikleri Hazım tüm çocuklarını sarsacak bir tehlikenin eşiğindedir.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Ece, Yasemin'in gerçek yüzünü görür… Hazan, Yağız ve Sinan düştükleri tuzakla hayatlarının en ağır ve uzun gecesini yaşarken otel odasıyla ilgili tüm gerçeklerin ortaya çıkması Fazilet ve Ece için de sarsıcı olur. Fazilet, kızının yaşadığı gecenin ağırlığı altında ezilirken, Ece istemeden sebep oldukları yüzünden perişan haldedir. Yasemin'in gerçek yüzünü sonunda görmüş olsa da artık Ece için çok geçtir.

Yağız ve Sinan bütün güçleriyle onlara bu tuzağı kimin kurduğunun peşine düşerken, Hazan yaşananlarla mücadele etmek için harekete geçer. Yağız, adım adım Yasemin'in oyununu çözmeye yürürken, Yasemin ise Hazım'la oynadığı tehlikeli oyunda artık finale gelmiştir. Gökhan'ın Hazım'ı psikiyatri heyetinin karşısına çıkarmasıyla, Hazım için geri dönüşü olmayan yola girilir.

Fazilet, Hazım'la ilgili ters giden bir şeyler olduğunu anlayıp işin peşine düşerken Yağız'ın Yasemin'in oyununu ortaya çıkarmasıyla Yasemin bir anda köşeye sıkışır. Hazan ve Sinan, Yağız'ın maddi durumunu kurtarabilmenin yolunu ararken, Yağız için ise veda vakti gelmiştir.

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı ve son bölüm yayınladığı andan itibaren aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI


FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM