Fazilet Hanım ve Kızları 29. yeni fragmanı yayında! 28. son bölüm izle! ‘Ama dur, Fazilet yeni başlıyor!’

Fazilet Hanım ve Kızları 29. bölüm fragmanı yayınlandı! 28. son bölümün yayınlanmasının ardından dizinin takipçileri 29. bölüm fragmanını aratmaya başladılar. Yeni fragmanda Fazilet hırslanıyor ve 'Ama dur, Fazilet yeni başlıyor! diyerek savaşa hazır olduğunu anlatıyor. İşte 28. son bölüm özeti ve yeni fragman...

Fazilet Hanım ve Kızları 29. yeni fragmanı yayında! 28. son bölüm izle! ‘Ama dur, Fazilet yeni başlıyor!’

Star TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 29. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı dizinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor.Geçmişten gelen büyük bir hata, Gökhan'ın yapacağı kritik seçimi daha da karışık bir hale getirir. İzleyiciler Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölümünü merakla bekliyor.İşte yeni fragman ve son bölüm izleme linki hakkında ayrıntılı bilgiler…

İŞTE FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMANI


Hazan, karanlık günlerden Sinan'la birbirlerine tutunarak geçeceklerine inanırken onu ağır bir hayal kırıklığı beklemektedir. Sinan'dan beklediği desteği bulamayan Hazan, yanında bir kez daha Yağız'ı bulur.

Sinan ve Yağız, babalarına kurulan tuzakta tamamen ayrı saflara ayrılırken Gökhan da Yasemin'le yaşadığı kanlı yüzleşmenin ardından yol ayrımındadır. Geçmişten gelen büyük bir hata, Gökhan'ın yapacağı kritik seçimi daha da karışık bir hale getirir. Fazilet, kızının özgürlüğü için çırpınırken, Ece cezaevinde yaptığı hatalarla ağır bir yüzleşme içindedir.

Dışarıda, özgürlüğü için verilen kıran kırana savaşa karşın, Ece'nin seçimi herkesi şoke eder. Ece, kendini cezalandırarak sessizliğe gömülürken, Selin Ece'nin kaderini adalete bırakmayacak kadar nefret doludur. Sinan ve Yağız arasında, ayrı saflarda olmanın gerilimi giderek yükselirken, Hazan Sinan'la arasına kalın bir duvar örer. Mahkeme günü, hafızalardan silinmeyecek olaylarla gelirken, hem Fazilet hem de Egemen'ler cephesi, Gökhan'ın attığı büyük adımla neye uğradıklarını şaşıracaktır.

Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragman ve son bölüm henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN

FAZİLET HANIM VE KIZLARI  SON BÖLÜM