Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gerçekler ortaya çıkıyor… Fazilet Hanım 31. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gerçekler ortaya çıkıyor… Fazilet Hanım 31. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 31. son bölümünün ardından Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında önemli sırların açığa çıkması dikkat çekerken Hazım Bey'in Ece'ye gösterdiği tepki ve evden atması gerilimi tırmandırıyor. Yeni bölüm hakkında ipuçları edinmek isteyen izleyiciler Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragman geldi mi diye merak ediyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki...
Magazin 20 Ocak 2018 - 23:15

Star TV’nin merakla takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 31. son bölüm ile izleyicileri ekrana kilitledi. Fazilet Hanım ve Kızları 32. bölümde yeni gelişmeler dikkat çekiyor. Önemli sırlar açığa çıkarken Hazım Beyi’in Ece’yi evden kovması en dikkat çekici detaylar arasında yer alıyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 32. bölüm fragmanı ve merakla beklenen gelişmeler….

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 32. BÖLÜM FRAGMANI

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kerime ve Hazan'ın kavgası Sinan'ı hayatının en karanlık gerçeğiyle yüzleştirirken, Fazilet ise Yasemin'i en zayıf noktasından avlamıştır. Yaşadığı büyük şokla tamamen dağılan Sinan dizginlenmesi mümkün olmayan bir öfke içinde serseri mayın gibidir. Hazan, onun yanlış bir adım atmaması için çırpınırken Sinan'ı zapt etmesi mümkün değildir. Hazım'la yüzleşmeye kararlı olan Sinan'ın gösterdiği tepki büyük bir kaosun başlangıcı olur. Diğer yanda, Sinan ve Hazan arasında büyük bir gerilim olduğunu fark eden Yağız, kardeşi için endişelidir.

Hazan, Sinan'ın Yağız'ı şüphelendirecek bir adım atmasını engellemeye çalışırken Yağız, bir yandan Kerime düğümünün, bir yandan da dibe vuran kardeşine ne olduğunun peşindedir. Fazilet'in avucuna düşen Yasemin, kendine yeni müttefikler bulurken, Fazilet ise zafer sarhoşluğunu bile yaşayamadan Ece'nin derdine düşmüştür. Ece ve Yasin arasındaki buzların erimeye başlaması Fazilet'i alarma geçirir. Yağız, kimsenin beklemediği bir anda Kerime ile ilgili gerçeğe yürürken, Sinan, Hazan'ın tüm çabasına rağmen herkes için çok riskli bir adım atar. Gerçeğe giden yolda atılan bu adımın artık ne Sinan ne de Yağız için geri dönüşü yoktur.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:26 - 22.01.2018