Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 33. yeni bölüm fragmanı yayında! Hazan yanlış yola sapıyor… Fazilet Hanım ve Kızları 32. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 33. yeni bölüm fragmanı yayında! Hazan yanlış yola sapıyor… Fazilet Hanım ve Kızları 32. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları, yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler ipuçları edinmek için yeni fragman geldi mi diye internet üzerinden araştırma yapıyorlardı ve sonunda fragman yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları 32. son bölüm ile ekranlara geldi. Yağız’ın itirafı Sinan için sarsıcı olacak. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragmanda hangi gelişmeler var? İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragman, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki...
Magazin 27 Ocak 2018 - 23:16

Fazilet Hanım ve Kızları 33. yeni bölüm fragmanı yayınalandı ve Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin takipçileri yeni bölümle ilgili detaylara kavuştu. Fazilet Hanım ve Kızları 32. son bölüm ile Star TV’de yayınlandı. Hazan yanlış yolda olduğunun farkına varır ancak bu yolun artık geri dönüşü yoktur. Öte yandan Fazilet korkunç gerçeği öğrenir.  İşte Fazilet Hanım ve Kızları hakkında merak edilenler…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Sinan'ın Kerime'ye doğru attığı adımla birlikte Hazan'ın taşımak zorunda kaldığı sır artık eskisinden de ağırdır. Sinan verdiği kararın ağırlığı altında ezilirken, Yağız babasıyla yaşadığı yüzleşmenin ardından Kerime meselesine olan tutumunu değiştirmeye çalışır.

 

Sinan'ın seçimini bütün kalbiyle sorgulayan Hazan ise yanlış yolda olduklarının farkındadır fakat girdikleri yolun dönüşü yoktur. Ne var ki, oğluna kavuşmanın sarhoşluğu içinde olan Kerime eskisinden çok daha tehlikeli ve düşmanlık doludur. Kerime'nin nefret dolu yüzüyle ilk kez karşı karşıya kalan Hazan neye uğradığını şaşırmış haldedir.

Diğer yanda, Yasin yüzünden annesiyle karşı karşıya gelen Ece, Fazilet'in attığı radikal adımla Hazım'a karşı zor durumda kalır. Nil, Selin ve Yasemin'in Fazilet ve kızlarına karşı güçlerini birleştirmesi ise ilk meyvesini Hazım'a oynadıkları oyunla verir.

Selin'in zaferi Ece ve Fazilet cephesinde yankıları kolay dinmeyecek bir hezimetle sonuçlanırken, yalı yangın yerine döner. Yağız ve Sinan birbirlerinden habersiz yaşadıkları fırtınalarla aynı sığınağa, annelerinin toprağına sığınırken Yağız'ın itirafı Sinan için sarsıcı olur.

Hazan'ın, Yağız'ı Kerime'nin düşmanlığından korumaya çalışması kanlı bir felakete dönüşürken Fazilet'in öğrendiği korkunç bir gerçek taş üstünde taş bırakmaz.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 13:41 - 28.01.2018