Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları 34. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları 34. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 34. son bölüm yayınlandı. Yağız’ın seçimi Hazan’ı alt üst ediyor. Hazan şimdi ne yapacak? Dizi tutkunları Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 10 Şubat 2018 - 23:27

Fazilet Hanım ve Kızları, 34. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Hazım, Sinan'ın hamlesine hazırlıksız yakalanmıştır. Baba oğulun yüzleşmesi her ikisi için de çok sert ve sancılı olurken, Hazım oğlunun sürüklendiği çılgınlık karşısında çaresizdir.Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile ilgili son gelişmeler…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Hazan'ın Fazilet'i susturmak için son anda yaptığı hamle Fazilet'in tüm dikkatini Yağız ve Hazan üzerine çeker. Gördüğü kıvılcımlar Fazilet'i Hazan'la karşı karşıya getirirken, Hazan'ın seçimi Yağız'ı da beklenmedik başka bir seçime sürükleyecektir. Diğer yanda, Selin'in hamilelik oyununu öğrenen Ece Selin'i köşeye sıkıştırmayı başarır.

Yasin'i kaybetme korkusu Selin'i, Ece'nin bile tahmin edemeyeceği bir çılgınlığa sürükler. Hazım, Kerime ile ilgili değişen dengeleri kaldırmaya çalışırken evlatlarını korumak için tehlikeli bir adım atar. Hayatı ve çocuklarıyla ilgili büyük bir sınav vermek zorunda kalan Hazım, bir anda hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşirken, gözünü intikam hırsı bürüyen Kerime ise sırtını Sinan'a yasladığını düşünerek artık raydan çıkmış bir haldedir. Hazan ve Yağız, hem Kerime'nin hem de Fazilet'in hedefindeyken, Yağız'ın seçimi Hazan'ı alt üst eder.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 11:59 - 11.02.2018