Fazilet Hanım ve Kızları 36. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay… Fazilet Hanım ve Kızları 35. son bölüm izle

Fazilet Hanım ve Kızları 35. son bölüm yayınlandı. Hazan, kendi hislerini anlamaya çalışmaktadır. Kerime ise Hazan'ı hedefine koymuştur. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler yeni bölüm fragmanını bekliyordu ve o da yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında çarpıcı gelişmeler yaşanıyor...

Fazilet Hanım ve Kızları 36. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay… Fazilet Hanım ve Kızları 35. son bölüm izle

Fazilet Hanım ve Kızları 35. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Yağız'ın Farah'la girdiği yol, Hazan için kendi duygularına giden yola dönüşür. Gördüğü manzara karşısında allak bullak olan Hazan, anlam veremediği duygusal bir uyanış içinde, adını koymak istemediği hisleriyle adeta kavgaya tutuşmuş haldedir. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Fazilet Hanım ve Kızları ile ilgili ayrıntılı bilgiler…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA!

Çıktığı yolda tökezlemeden yürümek iradesine sığınan Yağız için de düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Selin'in hamilelik yalanından Ece'yi kullanarak kurtulmak istemesi Ece ve Yasin arasında taşların yerinden oynayacağı bir yüzleşmeye sebep olurken, kızının yalanlarıyla yüzleşmek zorunda olan Hazım'ı zor bir seçim bekler.

 

Hazan'ın iç dünyasında Farah rüzgarı eserken, ev sahibinden aldığı ihtar Hazan ve Yağız'ı beklenmedik şekilde karşı karşıya getirir. Diğer yanda, Hazım'ın hatırladıklarından sonra eli kolu bağlanan Yasemin ve Gökhan, Hazım'dan gelecek adımı beklerken, Gökhan'ın Hazım'a attığı sürpriz adım Yasemin'in ipini çeker.

 

Hazan'ı hedefine koyan Kerime harekete geçmek için elini güçlendirmeyi beklerken, beklediği koz ona en beklenmedik yerden gelir. Fazilet, farkında bile olmadan Kerime'nin ocağına düşerken, Hazan'ın kendisinden uzaklaşmaya başladığının farkında olan Sinan Nil'le tehlikeli sularda yüzmeye başlar. Kendi kalbiyle kavgaya tutuşmuş olan Hazan ise, içindeki karmaşanın verdiği gerilimle Yağız'a patlarken Farah, beklenmedik hamlesiyle Hazan ve Yağız için kötü bir sürpriz hazırlar.

FAZİLET HANIM YENİ FRAGMAN

FAZİLET HANIM SON BÖLÜM