Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Fazilet Hanım ve Kızları 36. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Fazilet Hanım ve Kızları 36. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 36. son bölüm yayınlandı. Kerime, Hazan’ı tuzağına çekmeyi başarıyor... Dizi severler Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor ve Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye soruyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 24 Şubat 2018 - 23:05

Fazilet Hanım ve Kızları 36. son bölümü Star TV’de yayınlandı. Şahit olduklarıyla çılgına dönen Fazilet, Sinan'ın ipini çekmek için soluğu Hazan'ın yanında alırken, Hazan ve Yağız arasında yükselen Farah gerilimi Fazilet'i başka bir korkunun pençesine atar. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Annesinin yüzüne vurduklarıyla neye uğradığını şaşıran Hazan'ın yapmak zorunda kaldığı seçim dengeleri bir kez daha değiştirir. Hazım'ın kararlılığı ve Yasemin'in yenilgiyi hazmedememesiyle yalıda olaylar çığırından çıkarken, Kerime'nin elde ettiği kozu sahaya sürmesi Fazilet'i altüst eder.

 

Yağız'a olan duygularından daha fazla kaçamayan Hazan, kendi kalbiyle kıran kırana bir savaşa tutuşurken Yağız ve Hazan arasındaki tansiyon da yükselmeye başlar. Hazan duygularının ağırlığıyla tamamen kendi dünyasına kapanmışken Kerime'nin kendisi için büyük bir tehdit oluşturduğundan habersizdir.

Hazım ve Fazilet, Kerime'ye karşı güçlerini birleştirir ancak Hazım'ın Sinan'dan Kerime ile ilgili destek istemesi büyük sırrı bir anda hiç olmadık birinin kucağına düşürür. Hazan'ı zayıf noktasından yakalayan Kerime, onu korkunç tuzağın içine çekmeyi başarırken Yağız Hazan'ı düştüğü tehlikeden kurtara bilecek midir?

FAZİLET HANIM VE KIZLARI FRAGMAN


FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM

Son güncelleme: 08:18 - 26.02.2018