Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölüm fragmanı yayında! FHK 37. son bölüm izle! Kerime katil mi olacak?
Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölüm fragmanı yayında! FHK 37. son bölüm izle! Kerime katil mi olacak?
Star TV'nin sevilen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları 38. yeni bölüm fragmanı geldi! Yayınlanan 37. bölümü sonrasında izleyiciler bir sonraki yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Kerime katil mi olacak? Hazan ve Yağız'ı ölecek mi? Fazilet Hanım ve Kızları 37. son bölüm izleme linki haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 5 Mart 2018 - 09:17

Fazilet Hanım ve Kızları’nda Kerime, Hazan’ı canlı canlı mezara gömmüştü. Son bölümde Yağız, Hazan’ı kurtarsa da kafasına aldığı darbeyle bayılmıştı. Kerime, Hazan ile Yağız’ı öldürecek mi? Yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 37. son bölüm izleme linki ve gelişmeler…

fazilethanimvekizlari38

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yağız Hazan'ı kurtarmak için hayatını ortaya koyuyor…

Yağız, Hazan'ın birden ortadan kaybolmasıyla neye uğradığını şaşırmış halde ne olduğunu anlamaya çalışırken, Hazan dehşetin ortasındadır. Geçen her dakika Yağız'ın endişelerini arttırırken, Sinan Hazan'ın kafasını dinlemeye gittiğinden emindir. Yağız, zaman geçtikçe soğukkanlılığını kaybederken, Hazan yaşadığı kabusun arkasında Kerime'nin olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Yaptıkları son konuşma yüzünden ablasının tatile çıktığını sanan Ece, Fazilet'i yatıştırmaya çalışırken, Sinan Fazilet'in hedefindedir.

fazilethanimvekizlari38-2

Yağız, Fazilet'i panikletmemek için kendi imkanlarıyla Hazan'ın nerede olduğunu öğrenmeye çalışırken, yakaladığı ipuçları Yağız'ı tamamen kontrolden çıkarır. Diğer yanda, Gökhan, Ömrüm'le ilgili şüphelerinin peşindeyken kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Yasemin, Selin'den de beklediği desteği bulamaz ve hayatının en ağır yenilgisini yaşar. Yakaladığı ipucunun peşine düşen Yağız, Hazan'ı bulmak için çırpınırken Kerime'nin hedefindedir. Yağız'ın büyük bir tuzağa çekildiğini fark eden Hazan, onu koruyabilmek için canı pahasına mücadele ederken, Yağız Hazan'ı kurtarmak için hayatını ortaya koymuştur bile.

 

fazilethanimvekizlari38-3

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 38. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Son güncelleme: 09:18 - 05.03.2018