Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm izle!
Fazilet Hanım 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm izle!
Fazilet Hanım ve Kızları 37. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan son bölümde Yağız, Hazan’ın birden ortadan kaybolmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Yeni bölüm daha da heyecanla bekleniyor. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Fazilet Hanım ve Kızları ile ilgili tüm gelişmeler...
Magazin 3 Mart 2018 - 23:18

Fazilet Hanım ve Kızları her cumartesi akşamı yeni bölüm ile ekranlara geliyor. Başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı dizi cumartesi akşamlarının en çok takip edilen dizilerinden… Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yağız, Hazan'ın birden ortadan kaybolmasıyla neye uğradığını şaşırmış halde ne olduğunu anlamaya çalışırken, Hazan dehşetin ortasındadır. Geçen her dakika Yağız'ın endişelerini arttırırken, Sinan Hazan'ın kafasını dinlemeye gittiğinden emindir. Yağız, zaman geçtikçe soğukkanlılığını kaybederken, Hazan yaşadığı kabusun arkasında Kerime'nin olduğu gerçeğiyle yüzleşir.

Yaptıkları son konuşma yüzünden ablasının tatile çıktığını sanan Ece, Fazilet'i yatıştırmaya çalışırken, Sinan Fazilet'in hedefindedir. Yağız, Fazilet'i panikletmemek için kendi imkanlarıyla Hazan'ın nerede olduğunu öğrenmeye çalışırken, yakaladığı ipuçları Yağız'ı tamamen kontrolden çıkarır.

Diğer yanda, Gökhan, Ömrüm'le ilgili şüphelerinin peşindeyken kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Yasemin, Selin'den de beklediği desteği bulamaz ve hayatının en ağır yenilgisini yaşar. Yakaladığı ipucunun peşine düşen Yağız, Hazan'ı bulmak için çırpınırken Kerime'nin hedefindedir. Yağız'ın büyük bir tuzağa çekildiğini fark eden Hazan, onu koruyabilmek için canı pahasına mücadele ederken, Yağız Hazan'ı kurtarmak için hayatını ortaya koymuştur bile.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 38. YEN BÖLÜM FRAGMANI

 


FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:54 - 05.03.2018