Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 38. son bölüm izle!
Fazilet Hanım ve Kızları 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 38. son bölüm izle!
Star TV'nin sevilen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Fazilet'in 'Seni ellerimle parçalarım be!' diyerek saldırıya geçmesi dizinin takipçilerine büyük heyecan yaşattı. Fazilet Hanım ve Kızları 38. son bölüm izleme linkini de haberimizde bulabilirsiniz.
Magazin 12 Mart 2018 - 08:01

Başrollerini Nazan Kesal, Mahir Günşıray ve Deniz Baysal’ınb paylaşığı sevilen dizi Fazilet Hanım ve Kızları 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Hazal’ın ben kimseyi üzmeyeceğim sözü de öne çıkan sekanslar arasındaydı. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 38. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair ayrıntılar…

fazilet39

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yağız, ölümle yüz yüze!

Elinde Yağız'ın kanıyla ona bir şey olmasının korkusunu yaşayan Hazan, Kerime'ye gerçekleri haykırsa da sesini duyuramaz. Yağız'ın da tehlikede olduğunu öğrenmeleriyle yalıyı saran korku artık ikisi içindir. Hazım'ın tüm kararlılığıyla polisten uzak durmaya çalışması Fazilet ile birlikte Gökhan'ı da rahatsız ederken, ablasına bir şey olmasından korkan Ece herkesten habersiz polise haber vermiştir.

fazilet39-1

Yağız ve Hazan sıkıştıkları köşede kendilerine bile itiraf edemedikleri duyguları birbirlerine itiraf etmeye hazırlanırken patlayan silah bekleyenleri darmadağın eder. Sinan yaşadığı suçluluk duygusuyla kıvranırken, taş üstünde taş bırakmayan bir karşılaşma yaşanır.

fazilet39-4

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 39. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

FAZİLET HANIM VE KZILARI 38. SON BÖLÜM İZLE

 

Son güncelleme: 08:03 - 12.03.2018