Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 38. son bölüm izle!
Fazilet Hanım ve Kızları 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 38. son bölüm izle!
Star TV'nin sevilen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları 39. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Hazan ve Yağız'ın sonu ne olacak? ölecek mi? Fazilet Hanım ve Kızları 38. son bölüm izleme linki haberimizde.
Magazin 10 Mart 2018 - 11:51

Fazilet Hanım ve Kızları’nda Kerime, Hazan’ı canlı canlı mezara gömmüştü. Son bölümde Yağız, Hazan’ı kurtarsa da kafasına aldığı darbeyle bayılmıştı. Kerime, Hazan ile Yağız’ı öldürecek mi? Yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 38. son bölüm izleme linki ve gelişmeler…

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yağız Hazan'ı kurtarmak için hayatını ortaya koyuyor…

Yağız, Hazan'ın birden ortadan kaybolmasıyla neye uğradığını şaşırmış halde ne olduğunu anlamaya çalışırken, Hazan dehşetin ortasındadır. Geçen her dakika Yağız'ın endişelerini arttırırken, Sinan Hazan'ın kafasını dinlemeye gittiğinden emindir. Yağız, zaman geçtikçe soğukkanlılığını kaybederken, Hazan yaşadığı kabusun arkasında Kerime'nin olduğu gerçeğiyle yüzleşir.

Yaptıkları son konuşma yüzünden ablasının tatile çıktığını sanan Ece, Fazilet'i yatıştırmaya çalışırken, Sinan Fazilet'in hedefindedir. Yağız, Fazilet'i panikletmemek için kendi imkanlarıyla Hazan'ın nerede olduğunu öğrenmeye çalışırken, yakaladığı ipuçları Yağız'ı tamamen kontrolden çıkarır. Diğer yanda, Gökhan, Ömrüm'le ilgili şüphelerinin peşindeyken kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Yasemin, Selin'den de beklediği desteği bulamaz ve hayatının en ağır yenilgisini yaşar.

Yakaladığı ipucunun peşine düşen Yağız, Hazan'ı bulmak için çırpınırken Kerime'nin hedefindedir. Yağız'ın büyük bir tuzağa çekildiğini fark eden Hazan, onu koruyabilmek için canı pahasına mücadele ederken, Yağız Hazan'ı kurtarmak için hayatını ortaya koymuştur bile.

Fazilet Hanım ve Kızları 39. yeni bölüm fragmanı henüz gelmedi ancak yayıncı kuruluş tarafından yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 39. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM İZLE

 

Son güncelleme: 19:29 - 28.02.2019