Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Fazilet Hanım 39. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Fazilet Hanım 39. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 39. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Fazilet, Hazan’ın çıkarlarını korumak için ortalığı karıştıracak büyük bir adım atar. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi hakkında merak edilenler...
Magazin 17 Mart 2018 - 23:17

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde Hazım ise yüzleştiği gerçekle, en hassas noktasından, babalığından sınanırken Fazilet, Hazan'ın çıkarlarını korumak için ortalığı karıştıracak büyük bir adım atar. Yeni bölümde neler olacağını merak eden dizi severler soruyor: Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Fazilet'in baskını Hazım ve Sinan'ı zor durumda bırakırken, Fazilet ve Kerime hesaplaşmasında yaşananlar Hazım'ın tüm dikkatini Yağız ve Hazan'ın üstüne çeker. Hazım, Kerime'den kendi yöntemleriyle kurtulsa da içine düşen şüpheden kurtulması kolay olmayacaktır. Hazan ve Yağız birbirleriyle yüzleşmekten köşe bucak kaçsalar da içlerindeki fırtına peşlerini bırakmaz. Bilmedikleri şey ise bu fırtınaya sürüklenirken yalnız olmadıklarıdır.

 

Hazan ve Yağız var güçleriyle birbirlerinden uzak durmaya çalışırken, Yağız'ın Nil'le ilgili Sinan'la yüzleşmesi kopacak fırtınanın ayak sesleridir. Hazım'ın şüphelerinin peşinden gitmesi Fazilet'in gözünü korkuturken, Ece'nin Hazan ve Yağız'ın arkasında durmasıyla saflar sıkılaşmaya başlar. Diğer yanda yalıda arkasından dönen dolapların peşine düşen Yasin ve Yasemin'den kurtulamamanın verdiği öfkeyle deliye dönen Gökhan, kendilerinden saklanan akıl almaz gerçeklerle en ağır şekilde yüzleşmek üzeredir.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 40. BÖLÜM FRAGMANI


FHK SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:35 - 19.03.2018