Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 41. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 40. son bölüm izle!
Fazilet Hanım ve Kızları 41. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 40. son bölüm izle!
Star TV'nin sevilen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları 41. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Hazan'ın Sinan'a 'Bu gerçek olamaz' dediği sahne dizinin takipçilerini çok heyecanlandırdı. Fazilet Hanım ve Kızları 40. son bölüm izleme linki ve diziye dair son gelişmeler haberimizde...
Magazin 26 Mart 2018 - 07:47

Fazilet Hanım ve Kızları 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda düğümler bir bir çözülecek gibi görünüyor. Hazan ve Sinan arasında neler olacak? Hazım şimdi ne yapacak? İşte yeni bölüm le ilgili detaylar ve Fazilet Hanım ve Kızları 40. son bölüm izleme linki.

fazilethanim41

40. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Fazilet, bir yandan Sinan'a bir yandan Hazım'a ikili oynayarak, Hazan'ın haberi bile olmadan evlilik oyununu başlatır. Kafası karışan Sinan bir karar arifesindeyken Hazan ise kararını çoktan vermiş, Sinan'dan ayrılmaya kararlıdır. Oğullarının aynı kız için karşı karşıya gelmesinden korkan Hazım, bir yandan Yasemin'in şantajıyla boğuşurken diğer yanda olacakların önüne geçmek için Yağız'ı hedefine alır. Hazan yüzünden babasıyla karşı karşıya gelmek Yağız için hiç kolay olmayacaktır.

fazilethanim41-3

Gördükleri psikolojik baskı Yağız ve Hazan arasındaki tansiyonu giderek yükseltir. Diğer yanda, Yasin, annesi ve Selin'le hayatının yüzleşmesini yaşarken Ece ve Selin tehlikeli bir şekilde karşı karşıya gelir. Gerçekler silah sesinin altında kalırken, Sinan'ın verdiği karar Yağız'ı da Hazan'ı da gafil avlar.


fazilethanim41-4

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 41. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 40. SON BÖLÜM İZLE