Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde neler oldu?
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde neler oldu?
Fazilet Hanım ve Kızları 40. son bölümde Fazilet evlilik oyununu başlatır, tansiyon giderek yükseliyor. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ekranların merakla takip edilen dizisi ile ilgili son gelişmeler ve Fazilet Hanım ve Kızları 41. bölüm fragmanı ...
Magazin 24 Mart 2018 - 22:59

Fazilet Hanım ve Kızları’nda şok gelişmeler sürerken izleyicilerin yeni bölüme dair merakları devam ediyor. Fazilet Hanım ve Kızları 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde; Fazilet, bir yandan Sinan'a bir yandan Hazım'a ikili oynayarak, Hazan'ın haberi bile olmadan evlilik oyununu başlatır. Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragman geldi mi? İşte ayrıntılar…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Kafası karışan Sinan bir karar arifesindeyken Hazan ise kararını çoktan vermiş, Sinan'dan ayrılmaya kararlıdır. Oğullarının aynı kız için karşı karşıya gelmesinden korkan Hazım, bir yandan Yasemin'in şantajıyla boğuşurken diğer yanda olacakların önüne geçmek için Yağız'ı hedefine alır.

 

Hazan yüzünden babasıyla karşı karşıya gelmek Yağız için hiç kolay olmayacaktır. Gördükleri psikolojik baskı Yağız ve Hazan arasındaki tansiyonu giderek yükseltir. Diğer yanda, Yasin, annesi ve Selin'le hayatının yüzleşmesini yaşarken Ece ve Selin tehlikeli bir şekilde karşı karşıya gelir. Gerçekler silah sesinin altında kalırken, Sinan'ın verdiği karar Yağız'ı da Hazan'ı da gafil avlar.

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN


FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:49 - 26.03.2018