Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 42. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 41. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 42. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 41. son bölüm izle
Star TV'nin sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 42. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 42. yeni bölüm fragmanında Sinan'la karşılaşan Hazan Sinan'ın yüzüne bile bakamıyor. Hazan Almanya'ya gitme planları yapıyor. Yağız ise Sinan'dan özür diliyor. İşte ekranların en çok izlenen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları 41. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler...
Magazin 2 Nisan 2018 - 08:05

Fazilet Hanım ve Kızları 41. son bölümün yayınlanmasının ardından Fazilet Hanım ve Kızları 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sinan'ın şok evlilik teklifi, Hazan ve Yağız'ı adeta yıkmıştı! Fazilet Hanım ve Kızları 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Hazan, Snan’ın yüzüne bakmakta zorlanıyor. Hazan Almanya’ya gidiyor! İşte ayrıntılar…

fazilethanimvekizlari42-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hazan, zor kararın eşiğinde…

Sinan'ın şok evlilik teklifi, Hazan ve Yağız'ın kalplerinde patlayan bir bomba olur. Yüzüğü bir anda parmağında bulan Hazan, Sinan'ı şoke eden bir tepkiyle masadan kalkar ancak Fazilet Hazan'ın yüzüğü parmağından çıkarmasına razı olmayacaktır. Fazilet'in tehditleriyle köşeye sıkışan Hazan çaresizdir.

Hazan ve Yağız, duygusal bir yıkım yaşarken, sonunda duygularına yenilen Ece ve Yasin ise hayatlarıyla ilgili büyük bir karar aşamasındadır. Sinan ve Hazan'ın evlilik yoluna girmeleri, Ece'yi bir kez daha annesiyle karşı karşıya getirirken, Hazan ve Yağız arasındaki duygular Hazım ve Ece arasında da yeni bir krize sebep olur. Fazilet, Hazan'ı yoluna soktuğuna inanırken Hazan'ın tüm baskılara rağmen Sinan'dan ayrılmasıyla ortalık karışır. Sinan'ın ayrılığı hazmedememesi, yaşanacak büyük olayların fitilini ateşler.

Yasin'e olan aşkı ve Hazım'a duyduğu vefanın arasında sıkışıp kalan Ece, Hazım'ın attığı beklenmedik adımla neye uğradığını şaşırırken, Yasin en acı şekilde hayatının büyük gerçeğiyle yüz yüze kalır. Yaşananların gerilimiyle karşı karşıya gelen Hazan ve Yağız ise, kendilerini hayatlarının yüzleşmesini yaşarken bulurlar.

fazilethanimvekizlari42-4

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

 

fazilethanimvekizlari42-3

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM İZLE