Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Fazilet Hanım ve Kızları 41. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Fazilet Hanım ve Kızları 41. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 41. son bölümde Hazan, zor kararın eşiğinde... İzleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor ve soruyor: Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte ekranların en çok izlenen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları ile ilgili ayrıntılar...
Magazin 31 Mart 2018 - 23:06

Fazilet Hanım ve Kızları 41. son bölümde  Sinan'ın şok evlilik teklifi, Hazan ve Yağız'ın kalplerinde patlayan bir bomba olur. Yüzüğü bir anda parmağında bulan Hazan, Sinan'ı şoke eden bir tepkiyle masadan kalkar ancak Fazilet Hazan'ın yüzüğü parmağından çıkarmasına razı olmayacaktır. Fazilet'in tehditleriyle köşeye sıkışan Hazan çaresizdir.  Fazilet Hanım ve Kızları 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte ayrıntılar…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Hazan ve Yağız, duygusal bir yıkım yaşarken, sonunda duygularına yenilen Ece ve Yasin ise hayatlarıyla ilgili büyük bir karar aşamasındadır. Sinan ve Hazan'ın evlilik yoluna girmeleri, Ece'yi bir kez daha annesiyle karşı karşıya getirirken, Hazan ve Yağız arasındaki duygular Hazım ve Ece arasında da yeni bir krize sebep olur. Fazilet, Hazan'ı yoluna soktuğuna inanırken Hazan'ın tüm baskılara rağmen Sinan'dan ayrılmasıyla ortalık karışır. Sinan'ın ayrılığı hazmedememesi, yaşanacak büyük olayların fitilini ateşler.

Yasin'e olan aşkı ve Hazım'a duyduğu vefanın arasında sıkışıp kalan Ece, Hazım'ın attığı beklenmedik adımla neye uğradığını şaşırırken, Yasin en acı şekilde hayatının büyük gerçeğiyle yüz yüze kalır. Yaşananların gerilimiyle karşı karşıya gelen Hazan ve Yağız ise, kendilerini hayatlarının yüzleşmesini yaşarken bulurlar.

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI FRAGMAN


FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:43 - 02.04.2018