Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 43. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 42. son bölüm izle Sinan öldü mü?
Fazilet Hanım ve Kızları 43. yeni bölüm fragmanı geldi! Fazilet Hanım ve Kızları 42. son bölüm izle Sinan öldü mü?
Star TV'nin en sevilen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Sinan intihar mı ediyor? Arabasıyla uçurumdan aşağıya düşen Sinan ölecek mi? İşte yeni bölüme ait gelişmeler ve Fazilet Hanım ve Kızları 42. son bölüm izleme linki....
Magazin 9 Nisan 2018 - 07:36

Fazilet Hanım ve Kızları 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yağız, Sinen ve Hazan arasında neler yaşanacak? Son fragmanda Sinan’ın arabasını uçurudan aşağıya sürmesi ve uçması büyük heyecan yarattı. İşte yeni bölüme dair gelişmeler ve Fazilet Hanım ve Kızları 42. son bölüm izleme linki.

fazilethanim43-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yağız ve Hazan için çember daralıyor…

Yağız ve Hazan, yaşadıkları anın etkisinde ne yapacaklarını bilemezken Sinan'ın gelmesiyle dengeleri tamamen bozulur. Üzerlerindeki duygusal baskı giderek artarken, Hazan duygularını kalbine gömüp her şeyi geride bırakmaya kararlıdır. Ece, Hazım'ın teklifiyle boşanmaya giden yolda atacağı adıma karar vermeye çalışırken Şükriye'nin ani ölümü Yasin'i tamamen yıkmıştır. Şükriye'nin mektubunun peşinde olan Fazilet, tüm dikkatini Ece ve Yasin cephesine vermişken, Hazan'ın Almanya kararı ile altüst olur.

fazilethanim43
Fazilet'in tüm planlarına rağmen annesinin mektubunu bulan Yasin sonunda hayatının gerçeği ile yüz yüze kalırken, kızının Yağız yüzünden gidecek olmasını hazmedemeyen Fazilet'in tepkisi ortalığı karıştırır. Hazan'ın duygularını itiraf ettiği ses kaydının Nil'in eline geçmesiyle Yağız ve Hazan için çember daralır. Üzerlerindeki baskı ve kalplerindeki fırtınayla birbirlerinden kaçmaya çalışan aşıklar, kendilerini hiç hazır olmadıkları bir yüzleşmenin içinde bulur.

Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Bölümleri ile Cumartesi Star'da!

 


FAZİLET HANIM VE KIZLARI 43. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM İZLE