Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları 42. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları 42. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 42. son bölümde Yağız ve Hazan için çember daralıyor... Dizi severler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor ve soruyor: Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte ayrıntılar...
Magazin 7 Nisan 2018 - 23:10

Fazilet Hanım ve Kızları 42. son bölümde, Yağız ve Hazan, yaşadıkları anın etkisinde ne yapacaklarını bilemezken Sinan'ın gelmesiyle dengeleri tamamen bozulur. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile ilgili ayrıntılar…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Üzerlerindeki duygusal baskı giderek artarken, Hazan duygularını kalbine gömüp her şeyi geride bırakmaya kararlıdır. Ece, Hazım'ın teklifiyle boşanmaya giden yolda atacağı adıma karar vermeye çalışırken Şükriye'nin ani ölümü Yasin'i tamamen yıkmıştır.

Şükriye'nin mektubunun peşinde olan Fazilet, tüm dikkatini Ece ve Yasin cephesine vermişken, Hazan'ın Almanya kararı ile altüst olur. Fazilet'in tüm planlarına rağmen annesinin mektubunu bulan Yasin sonunda hayatının gerçeği ile yüz yüze kalırken, kızının Yağız yüzünden gidecek olmasını hazmedemeyen Fazilet'in tepkisi ortalığı karıştırır.

Hazan'ın duygularını itiraf ettiği ses kaydının Nil'in eline geçmesiyle Yağız ve Hazan için çember daralır. Üzerlerindeki baskı ve kalplerindeki fırtınayla birbirlerinden kaçmaya çalışan aşıklar, kendilerini hiç hazır olmadıkları bir yüzleşmenin içinde bulur.

 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN


FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:17 - 09.04.2018