Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinan ölecek mi? Fazilet Hanım ve Kızları 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım 43. son bölüm izle
Sinan ölecek mi? Fazilet Hanım ve Kızları 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım 43. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Sinan'ın durumu izleyicilerin en çok merak edilen konu oldu. Ekranların en çok takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 43. son bölümü ile Star TV'de yayınlandı. Son bölümde, Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlı... İşte Fazilet Hanım son bölümden detaylar ve yeni bölüm fragmanı...
Magazin 14 Nisan 2018 - 23:17

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde; Hazan'ın duygularını öğrenen Sinan nerede patlayacağı belli olmayan serseri mayına döner. Yağız ve Hazan ise kalplerine dur deyip vedalaşmayı başarır. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 44. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlıdır. Sinan'ın dinmek bilmeyen öfkesi tehlikeli bir hal alırken, oğlu için endişelenen Hazım'ın Yağız'a verdiği tepki, Yağız için kırılma noktası olur. Yağız kalbinin sesini dinleyerek Hazan'a doğru büyük bir adım atar.

fazilet

Hazan'ın veda günü, aşıklar için yasakların bir kenara atıldığı tek bir güne dönüşür. Diğer yanda, boşanmak için harekete geçen Ece, hayatının sırrını öğrenen Yasin'den çok ağır bir darbe alır. Her iki kızının da cephesinde işler ilk kez Fazilet'in kontrolünden çıkarken, Sinan'dan gelen kötü haber ortalığı alt üst eder.

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN


Son güncelleme: 09:10 - 16.04.2018