Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Fazilet Hanım ve Kızları 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde; Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlıdır. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümde neler olacak diye merak edenler haberimizden yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.
Magazin 17 Nisan 2018 - 22:06

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde Hazan'ın duygularını öğrenen Sinan nerede patlayacağı belli olmayan serseri mayına döner. Yağız ve Hazan ise kalplerine dur deyip vedalaşmayı başarır. Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlıdır. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 44. yeni bölüm fragmanı…

 

Sinan'ın dinmek bilmeyen öfkesi tehlikeli bir hal alırken, oğlu için endişelenen Hazım'ın Yağız'a verdiği tepki, Yağız için kırılma noktası olur. Yağız kalbinin sesini dinleyerek Hazan'a doğru büyük bir adım atar. Hazan'ın veda günü, aşıklar için yasakların bir kenara atıldığı tek bir güne dönüşür. Diğer yanda, boşanmak için harekete geçen Ece, hayatının sırrını öğrenen Yasin'den çok ağır bir darbe alır. Her iki kızının da cephesinde işler ilk kez Fazilet'in kontrolünden çıkarken, Sinan'dan gelen kötü haber ortalığı alt üst eder.