Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! FHK son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! FHK son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları geçen hafta yayınlanmamıştı. Yeni bölümü merak eden dizi severler ekran başına kilitlendi. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde Sinan’ın geçirdiği kaza herkesi alt üst ediyor. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte FHK son gelişmeler...
Magazin 28 Nisan 2018 - 23:31

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde; Sinan'ın geçirdiği korkunç kaza Egemen'leri alt üst eder. Tüm aile Sinan'ın kritik durumuyla dağılırken, Hazım'ın Yağız'a herkesin gözünün önünde attığı tokat hem baba oğul, hem de Hazan için bir milad olur. FHK yeni fragman geldi.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kazayı öğrenen Kerime'nin hastaneye ulaşmayı başarması ortalığı karıştırır. Hazım ve Fazilet'in Kerime yüzünden yeniden karşı karşıya gelmesi, büyük sırra yeni bir düğüm atar. Hazan ve Yağız'ın en beklenmedik anda attıkları adım bazı sırları gün ışığına çıkarırken, korku dolu bekleyiş yeni sırlara gebedir.

FHK YENİ FRAGMAN

FHK SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:41 - 30.04.2018