Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları 46. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları 46. son bölüm izle
Star TV'nin başarılı dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Sinan'ın söylediği 'Ben senin kardeşin olmazdım, ezip geçerdim seni' cümlesi büyük etki yaratıyor. Sinan'ın babasını suçladığı sahne de ilgi gören sekanslardan biri oluyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 46. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler...
Magazin 15 Mayıs 2018 - 07:50

Fazilet Hanım ve Kızları 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni fragman adeta kardeş kavgasına dönüşüyor. İki kardeş daha sonra babalarının işlediği suçları öğreniyor ve gterilim artıyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 46. son bölüm izleme linki ve son bölümde neler oldu sorusunun yanıtı…

fazilet-hanim-47-2-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hazan, Yağız için Sinan'a boyun eğiyor..

Sinan'ın Hazan üzerinde kurduğu baskı arttıkça Hazan'ın hafızasını kaybetmediğini anlaması uzun sürmez. Gerçeklerle tehdit edilen Hazan, Yağız'ı kaybetmemek adına Sinan'a boyun eğmek zorunda kalırken, Yağız babasının Kerime'yi sakladığından emin herkesten gizli Cemal Yıldız'ın peşine düşer. Özenerek kurduğu planıyla bir yandan Gökhan'ın güvenini kazanırken diğer yandan Yasemin'i köşeye sıkıştıran Kudret, Egemenler için büyük tehlikedir.

Hazan'ın acısına dayanamayan Fazilet tehlikeli bir oyuna girer. Annelik içgüdüsü Fazilet'i Yasemin'in kucağına atarken Yasemin'in de tek umudu Fazilet'tir. Nefret dolu intikam planını ince ince işleyen Sinan abisinin ihanetinin belgesiyle karşılaştığında oyun artık daha sert hal alırken, Yağız etrafına örülen gizemi çözmeye adım adım yaklaşır. Hiç beklemediği anda karşısında Kudret'i gören Fazilet ise geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

fazilet-hanim-47-2-2

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 47. BÖLÜM 2. FRAGMANI

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM İZLE