Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 49. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 49. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm izle
Star TV'nin sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 49. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda Oyununu öğrendim, her şeyi biliyorum artık' diyerek Sinan'a vurmaya balşlayan Yağız büyük bir heyecan yaratıyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair gelişmeler...
Magazin 1 Haziran 2018 - 10:20

Başrollerini Nazan Kesal, Mahir Günşıray ve Deniz Baysal gibi önemli isimlerin paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları 49. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda Sinan’ın Hazan’a söylediği ‘Koş Hazan koş! ‘ cümlesi heyecanı en yüksek noktaya taşıyor. İşte yeni bölüm tanıtımı ve Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm izleme linki…

fhk-49-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hazan ve Yağız için yolun sonu…

Sinan'ın acımasız planı Yağız için sarsıcı bir sınava dönüşürken, Yağız'ı korumak için doğru zamanda doğru hamleyi yapmak zorunda olan Hazan'ın sınavı daha ağır olur.

Yağız tüm fırtınayı tek başına göğüslemeye kararlıyken Hazan onu yalnız bırakmamak için elinden geleni yapar. Diğer yanda, Kudret Fazilet'in peşindeyken Gökhan'ın dikkati ise artık Kudret'in üzerindedir. Selin'in bitmek bilmeyen nefreti Ece için kabusa dönüşürken, Fazilet kızlarına verdiği zararla artık yüzleşmek zorundadır. Fazilet'in hatalarıyla yüzleşmesi, Yağız'ı hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze bırakır.

fhk-49-2-1

fhk-49-2-4

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 49. BÖLÜM 2. FRAGMANI

FAZİLET HANIM VE KIZLARI  SON BÖLÜM İZLE


as