Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet’in tek hedefi o! Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm ne zaman? Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam neden yok?
Fazilet’in tek hedefi o! Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm ne zaman? Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam neden yok?
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm ne zaman, yeni fragman geldi mi? Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin bu akşam yeni bölümü yayınlanmayacak. Star TV'nin yayın akışına bakan izleyiciler Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam neden yok diye soruyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları hakkında bilinmesi gerekenler...
Magazin 6 Ocak 2018 - 17:33

İzleyiciler Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam var mı neden yok? sorularının cevabını merak ediyor. Fazilet Hanım ve Kızları hayranlarına kötü haber!  Star TV yayın akışında bu akşam Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin tekrar bölümüne yer verdi. Peki Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam neden yayınlanmıyor? Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm var mı, ne zaman? sorularının cevapları haberimizde…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI NEDEN YOK?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu akşam yılbaşı tatili nedeniyle yayınlanmayacak. Dizinin hayranları kötü haber karşısında isyan ediyor…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölümü 13 Ocak Cumartesi 20.00’da Star’da ekranlara gelecek. Dizi severler şimdilik yeni bölüm yerine fragmanla yetinecek.

Hapishanede yaşanan trajediden henüz haberdar olmayan Fazilet ve Hazan, heyecanla Ece’ye kavuşmayı beklerken Selin, zehirli ilaçlar yüzünden köşeye sıkışmak üzeredir. Büyük kavuşma gerçekleştiğinde Fazilet kızının yaşadıklarının hesabını sormaya kararlıdır. Kendini toplamaya çalışan Hazım’ın yaşananları öğrenmesi ise hem yalı hem de aile içindeki dengeleri yeniden değiştirir. Sinan Hazan’ın kırılan kalbini onarmaya çalışırken Hazan ise Sinan’a karşı gardını indirmez. Sinan’ın iş hayatıyla ilgili aldığı bir karar ise hayatlarına yepyeni bir şey sokar. Diğer yanda Yağız’dan gördüğü desteği unutmayan Hazan, Kerime’ye verdiği söz yüzünden zor durumdadır. Yağız’ı korumak için attığı adım hem Kerime’yi hem de Yağız’ı karşısına almasına sebep olur. Hazan’ın tüm çabasına rağmen Yağız, bir anda hayatının gerçeği ile burun buruna kalırken, Fazilet ve Ece’nin hedefinde ise Yasemin vardır.

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Ne Fazilet ne de Egemen'ler cephesi Gülten'in sahte itirafından tatmin olmuş değilken Hazım'ın kendine gelmeye başlaması Yasemin'i iyice panikletir. Hapishanede yaşanan trajediden henüz haberdar olmayan Fazilet ve Hazan, heyecanla Ece'ye kavuşmayı beklerken Selin, zehirli ilaçlar yüzünden köşeye sıkışmak üzeredir.

Büyük kavuşma gerçekleştiğinde Fazilet kızının yaşadıklarının hesabını sormaya kararlıdır. Kendini toplamaya çalışan Hazım'ın yaşananları öğrenmesi ise hem yalı hem de aile içindeki dengeleri yeniden değiştirir. Sinan Hazan'ın kırılan kalbini onarmaya çalışırken Hazan ise Sinan'a karşı gardını indirmez. Sinan'ın iş hayatıyla ilgili aldığı bir karar ise hayatlarına yepyeni bir sokar. Diğer yanda Yağız'dan gördüğü desteği unutmayan Hazan, Kerime'ye verdiği söz yüzünden zor durumdadır. Yağız'ı korumak için attığı adım hem Kerime'yi hem de Yağız'ı karşısına almasına sebep olur. Hazan'ın tüm çabasına rağmen Yağız, bir anda hayatının gerçeği ile burun buruna kalırken, Fazilet ve Ece'nin hedefinde ise Yasemin vardır.

Son güncelleme: 18:02 - 06.01.2018