Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oyuncuları ve konusu

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ne zaman başlayacak? Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin konusu ne? Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde hangi oyuncuları kimler?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oyuncuları ve konusu

Diziseverleri ekran başına toplayacak yeni bir dizi başlıyor. Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizi birinci bölümüyle Star TV’de Cumartesi akşamı saat 20:00’da ekrana gelecek. Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizinin konusu ne? Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde kimler oynuyor? İşte merak edilenler.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİ OYUNCULARI

Fazilet Çamkıran – Nazan Kesal

Hazım Egemen – Mahir Günşıray

Hazan Çamkıran – Deniz Baysal

Yağız Egemen – Çağlar Ertuğrul

Ece Çamkıran – Afra Saraçoğlu

Sinan Egemen – Alp Navruz

Gökhan Egemen – Tolga Güleç

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİ KONUSU

Bir tarafta Boğaz'ın incisi bir yalı diğer tarafta, varoşun incisi Fazilet Hanım ve Kızları…

Kızları için en iyisini isteyen bir annenin hikayesinin anlatıldığı dizi, 25 Mart Cumartesi 20.00’da Star’da başlıyor.

Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizi “Fazilet Hanım ve Kızları'nın” merakla beklenen tanıtımı görücüye çıktı. Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği, hikaye ve senaryosu Sırma Yanık'a ait olan dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu oturuyor.

Ömrünü zengin bir hayat hayaliyle sürdüren ve bu kilitli yola ulaşmanın anahtarını kızlarında gören, Fazilet Hanım karakterini canlandıran Nazan Kesal'in gerçekçi oyunculuğu daha ilk tanıtımda hikayenin sürükleyici etkisini hissettirdi.

Fazilet Hanım'ın kızları üzerinden hayatına olan öfkesini ve geçmişi ile hesaplaşmasının onları ihtişamlı “Egemen Yalı'sının” tam da ortasına nasıl sürükleyeceği ise izleyiciler için merak konusu.

Oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol'un yer aldığı “Fazilet Hanım ve Kızları” 25 Mart Cumartesi 20.00'da Star’da.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI FRAGMANI

Loading...