Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları final izle! Fazilet Hanım ve Kızları neden final yapıyor?
Fazilet Hanım ve Kızları final izle! Fazilet Hanım ve Kızları neden final yapıyor?
Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları ekrana veda ediyor... FHK dizisinin başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz’un yer alıyor, dizinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor. Final bölümünde, Fazilet yalıdan herkesin hayatını değiştirerek çıkıyor. Haberimizden Fazilet Hanım ve Kızları final izleme linkine ve final bölümü özetine erişebilirsiniz.
Magazin 9 Haziran 2018 - 20:25

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin final bölümünde; hayatının gerçeğiyle yüz yüze kalan Yağız için tüm dengeler değişirken diğer yandan Hazım, Sinan'ı yok sayar. Gerçeklerin yarattığı kargaşadan fırsat bulan Selin köşe bucak polisten kaçsa da yaklaştığı hazin son kaçınılmazdır. Fazilet geçmişinin karanlık yüzleşmesini farkında olmadan Hazan'ın şahitliğinde yaparken, Hazan öğrendikleriyle alt üst olur.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI FİNAL İZLE

Gerçekleri öğrenmek isteyen Gökhan'ın Kudret ve Yasemin'in peşine düşmesi Yasemin için büyük tehlike olur. Sahip olduğu her şeyi kaybeden Yağız sona gelmişken, Fazilet kızları için bunca zaman yapamadığı anneliğini yapmaya hazırken, Yağız öğrendiği gerçeğin acısı ile her şeyi arkasında bırakmaya kararlıdır.

Hazan Yağıza kendini anlatabilmek için var gücüyle uğraşırken ayakları onu kendi gerçeğine götürür. Fazilet ise hırsıyla girdiği yalıdan dersini alarak ve kendi kızları dahil elinin değdiği herkesin hayatını değiştirerek çıkacaktır.

Son güncelleme: 00:31 - 10.06.2018