Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm 2. fragmanı yayında Sinan çıldırıyor! Fazilet Hanım ve Kızları 30. son bölüm izle!
Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm 2. fragmanı yayında Sinan çıldırıyor! Fazilet Hanım ve Kızları 30. son bölüm izle!
Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm 2. fragmanı yayında Sinan çıldırıyor! Fazilet Hanım ve Kızları 30. son bölüm izle! Star TV'nin sevilen dizisinin 31. bölüm fragmanında Sinan adeta çıldırıyor Yasemin’i bekleyen büyük sürpriz ne? İzleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 30. son bölüm izleme linki ve 31. yeni bölüm 2. tanıtım fragmanı...
Magazin 13 Ocak 2018 - 23:16

Fazilet yeni bir planın peşinde! Fazilet Hanım ve Kızları dizisi entrikalarla yine izleyicileri ekrana kilitledi. Son bölümde Yağız saklı gerçeklerin peşine düşüyor, Fazilet bir sonraki hamlesini planlyor. İzleyiciler Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları dizisi hakkında son gelişmeler…

fazilethanim3

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 31. BÖLÜM 2.FRAGMANI GELDİ

 


Aldığı test sonucuyla neye uğradığını şaşıran Kerime, Hazım'dan bir cevap beklerken, Hazım ve Kerime arasındaki gerilim Yağız'ın Kerime'ye olan şüphelerini köpürtür. Duruma el koyan Hazım, Kerime'yi kontrol altında tutsa da Yağız saklı gerçeklerin peşine düşer.

Yasemin'i en zayıf noktasından yakalayan Fazilet, bir sonraki hamlesini planlarken ikili arasında bir kedi fare oyunu başlar. Diğer yanda, Yağız, Hazan ve Sinan arasında Nil rüzgarı eserken Nil'in varlığı dengeleri değiştirmeye başlar.

faziler

Sinan, Hazan'la buzları eritmek için büyük bir sürpriz hazırlığındadır. Ancak Sinan'ın sürprizli gecesine, Sinan, Yağız ve Yasemin'i bekleyen bambaşka bir sürpriz damga vurur. Artık Egemen ailesi için hiçbir şeyin dünle aynı olmayacağı geri dönüşü olmayan yeni bir dönem başlamıştır.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 31. BÖLÜM 2. FRAGMAN

 


FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Ne Fazilet ne de Egemen'ler cephesi Gülten'in sahte itirafından tatmin olmuş değilken Hazım'ın kendine gelmeye başlaması Yasemin'i iyice panikletir. Hapishanede yaşanan trajediden henüz haberdar olmayan Fazilet ve Hazan, heyecanla Ece'ye kavuşmayı beklerken Selin, zehirli ilaçlar yüzünden köşeye sıkışmak üzeredir.

fazilet31-1

Büyük kavuşma gerçekleştiğinde Fazilet kızının yaşadıklarının hesabını sormaya kararlıdır. Kendini toplamaya çalışan Hazım'ın yaşananları öğrenmesi ise hem yalı hem de aile içindeki dengeleri yeniden değiştirir. Sinan Hazan'ın kırılan kalbini onarmaya çalışırken Hazan ise Sinan'a karşı gardını indirmez. Sinan'ın iş hayatıyla ilgili aldığı bir karar ise hayatlarına yepyeni bir sokar.

fazilethanim2

Diğer yanda Yağız'dan gördüğü desteği unutmayan Hazan, Kerime'ye verdiği söz yüzünden zor durumdadır. Yağız'ı korumak için attığı adım hem Kerime'yi hem de Yağız'ı karşısına almasına sebep olur. Hazan'ın tüm çabasına rağmen Yağız, bir anda hayatının gerçeği ile burun buruna kalırken, Fazilet ve Ece'nin hedefinde ise Yasemin vardır.

fazilet31-4

#fazilethanimvekizları #bizböyleyiz

Fazilet Hanım ve Kızları (@fazilethanimvekizlaridizisi)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

İŞTE 31. BÖLÜM FRAGMANI

 


Son güncelleme: 13:20 - 20.01.2018