Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fedon: “Yıllarca beni pavyon korumasına benzettiler”
Fedon: “Yıllarca beni pavyon korumasına benzettiler”
Şarkıcı Fedon önceki gece düzenlenen bir organizasyon kapsamında Bodrum Bardakçı Koy'unda bulunan bir otelde sahne aldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Haziran 2019 - 16:17

Kendisiyle özdeşleşen Yunanca parçalarla programına başlayan Fedon, geceye Türkçe şarkılarla devam etti. İlerleyen yaşına rağmen modayı yakından takip eden şarkıcı, sahneye beyaz takım elbiseyle çıktı. “Siz beni kovana kadar sahnedeyim” diyen Fedon, “Ben dünyalıyım. Hiçbir ideolojiye bağlı biri değilim, hep müzik adamı olmaya çalıştım. Müzik adamı olduğum için yıllarca sahnelerde, sizlerle birlikte oldum. Seyirci karşısına dersimi çalışıp çıkıyorum. Başarımın tek sırrı Alkış… Sevgi…Saygı” diyerek başarısının sırrını açıkladı. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hiç bir hayranını geri çevirmeyerek bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Fedon, dansçılarının sahnede yaptığı sirtaki şovuna da eşlik etti.

YILLARCA BENİ PAVYON BADİGARTINA BENZETTİLER.

Konserinin ikinci yarısına romantik şarkılarla devam eden usta sanatçı, “Arkadaşlarım beni yıllarca hep pavyon korumasına benzettiler. İnanın bu romantik şarkıları nasıl yazdığımı ben bile anlamadım. Yoksa sahiden Pavyon korumasına mı benziyorum” diyerek sevenlerini güldürdü.