Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 14. son bölüm izle Ferhat Aslı’dan vazgeçiyor mu?
Siyah Beyaz Aşk 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 14. son bölüm izle Ferhat Aslı’dan vazgeçiyor mu?
Siyah Beyaz Aşk 14. son bölüm ile ekranlara geldi. Ferhat Aslı'dan vazgeçiyor mu? Savcı Yiğit'in hapse girmesi, Ferhat'ın büyük bir sınav vermesine sebep oluyor. Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde neler olacak sorusunun cevabını merak eden izleyiciler Siyah Beyaz Aşk 15. yeni bölüm fragmanı geldi mi diye merak ediyor. İşte Siyah Beyaz Aşk dizisi ile ilgili son gelişmeler ve 14. bölüm izleme linki...
Magazin 22 Ocak 2018 - 23:18

Siyah Beyaz Aşk, 14. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde güzel oyuncu Birce Akalay ile  İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizinin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh yapıyor. Ferhat, Aslı'yı korumak için ondan uzak durmaya karar verir. Aslı ise bu davranışlara anlam veremez. Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde neler olacak diye merak eden dizi severler Siyah Beyaz Aşk yeni fragman geldi mi diye soruyor. İşte Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN GELDİ Mİ?

Masum bir insanı öldürdüğünü düşünen Yiğit, Ferhat'a patlarken, Suna da olanlardan onu sorumlu tutar. Yiğit'i korumayı başaramayan Ferhat, onu parmaklıkların ardından kurtarabilecek mi?

İdil ve Namık'ın düğün hazırlıkları yapılırken Namık, Yeter'in evden ayrılmasına karar verir. Bunca yıllık evinden kovulan Yeter, bunu Namık'ın yanına bırakmamaya kararlıdır ancak Namık'a karşı öfke dolu olan sadece Yeter değildir. Düğün gecesi hangi düşmanı Namık'ın karşısına çıkacaktır?

Kendisinin bir bataklık olduğuna inanan Ferhat, Aslı'yı korumak için ondan uzak durmaya karar verir. Ferhat'ın davranışlarına anlam veremeyen Aslı ise isyan eder. Ferhat, Aslı'dan uzak durabilecek midir yoksa, bir açıklama isteyen Aslı karşısında susabilecek midir?

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN


SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİNİN HİKAYESİ

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir.   Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Son güncelleme: 08:50 - 25.01.2018