Sözcü Plus Giriş

Ferhat Göçer ‘Her şey yolunda ayrılmadık’

Yaklaşık olarak 10 senedir birlikte olan Ferhat Göçer ve Ömür Gedik ikilisi hakkında bugün bazı internet sitelerinde ayrılık iddiaları ortaya atıldı. Sözcü'ye konuşan Ferhat Göçer, iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

null
Güncellenme: 17:59, 21/11/2017
Ferhat Göçer ‘Her şey yolunda ayrılmadık’

Ömercan ALTAY

Usta isim Ferhat Göçer ve Ömür Gedik, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkardı. Uzun süredir de beraber fotoğraf paylaşmayan ikili akıllara “Ayrıldılar mı?” sorusunu getirdi. Bugün bazı internet sitelerinde çıkan habere göre, başarılı sanatçı  Ferhat Göçer ve Ömür Gedik‘in birlikteliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığı iddia edildi. Çıkan bu iddialar sonrası SÖZCÜ‘nün ulaştığı Ferhat Göçer, haberlerin tamamen hayal ürünü olduğunu ve ilişkilerinin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini belirtti.
ferhatgocer3

İlginizi ÇekebilirFerhat Göçer: 'İlişkimizde tatlı bir didişme var'Ferhat Göçer: 'İlişkimizde tatlı bir didişme var'İlginizi ÇekebilirŞarkıcı Ferhat Göçer kısa bir süre önce geçirdiği trafik kazasını ilk kez anlattıŞarkıcı Ferhat Göçer kısa bir süre önce geçirdiği trafik kazasını ilk kez anlattı
Yayınlanma Tarihi:14:46,