Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ferhat Göçer’den yeşil mesaj
Ferhat Göçer’den yeşil mesaj
Şarkıcı Ferhat Göçer, yaptığı paylaşımla İstanbul'daki hızlı yapılaşmayı eleştirdi, sayısı azalan yeşil alanlara dikkat çekti.
Magazin 25 Şubat 2017 - 09:49

Şehirleşmenin giderek arttığı İstanbul’da yeşil alanların sayısı ve miktarı gün geçtikçe azalıyor. Bu konuda pek çok insan tepkisini gösterse de ne yazık ki ağaç katliamının ve betonlaşmanın sonu gelecek gibi de görünmüyor. Yaşanan bu çarpık kentleşmeye ve yeşil alanların hızla azalmasına tepki gösteren son isim şarkıcı Ferhat Göçer oldu. Bir binanın çatı katında çektiği selfieyi sosyal medya hesabından paylaşan başarılı isim, İstanbul’daki yapılaşmaya dikkat çekerek gerçekten de altı çizilecek bir örnek verdi. Göçer şunu yazdı: “İstanbul… (Arkamda gördüğünüz! Tek yeşil alan mezarlık…)”… Şarkıcının bu paylaşımının altına çok sayıda yorum geldi bunlar arasında belki de en dikkat çekici olanı “Desenize İstanbul’da yeşille buluşmak için ölmek gerekiyor” oldu.

ferhat-gocer-ic
Son güncelleme: 09:53 - 25.02.2017