Ferhat Göçer’den Yılmaz Morgül’e: Yalancı, ahlaksız ve şarlatansın!

Moonlife Dergisi'nin ödül töreninde, ödülünü Atatürk ve Şehitlere adayan Yılmaz Morgül, alkışların saygıdan ötürü ayakta yapılmasını istedi. Morgül, Ferhat Göçer’in ayağa kalkmayarak saygısızlık yaptığını iddia edince Göçer o iddiaya yanıt verdi.

Ferhat Göçer’den Yılmaz Morgül’e: Yalancı, ahlaksız ve şarlatansın!

Şarkıcı Ferhat Göçer, Yılmaz Morgül’ün Moonlife Dergisi ödül töreninde yaptığı teşekkür konuşması sırasında kendisinin ayağa kalkmadığını iddia etmesi üzerine resmi Instagram hesabından çok sert bir açıklama yaptı.

yılmaz-morgül

“Dostlarım Kemal Aslan ve Alper Alp'in ricası üzerine katıldığım Moonlife gecesinde sahneye çıktığında ki cılız alkışları arttırmak için Atatürk ve Şehitlerimizi çirkin emellerine alet ederek anlamsız bir anda ve şekilde diline dolayan Yılmaz Morgül… Bana iftira atmış. Yasal haklarım saklı kalmak üzere… İçimdeki Atatürk sevgisini ve şehitlere olan saygımı sorgulayabilecek yetki ve zekaya sahip değilsin ki sana rağmen kalktım ve alkışladım ve saygımı gösterdim… Yalancı ahlaksız ve şarlatansın Yılmaz Morgül.”

ferhat-gocer

GECEDE NE OLDU…

Yılmaz Morgül gecede aldığı ödüle teşekkür ederken, bunu Atatürk ve şehitlerimiz adına aldığını söyledi ve davetlileri ‘Atatürk oturarak alkışlanmaz’ diyerek ayağa kalkmaya davet etti. Bu sırada geceye dair videolarda ayağa kalktığı görülen ancak bu hareketi son derece hızlı bir şekilde yapan Ferhat Göçer’i görmeyerek onu suçladı. Morgül’ün bu tepkisini haksız bulan Ferhat Göçer de sosyal medya hesabından son derece sert bir dille yanıt verdi.