Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Feyza Aktan kimdir? Kaç yaşında? İşte Özcan Deniz’in hamile eşi ile ilgili merak edilenler…
Feyza Aktan kimdir? Kaç yaşında? İşte Özcan Deniz’in hamile eşi ile ilgili merak edilenler…
Feyza Aktan kimdir? Kaç yaşında? soruları magazinin gündeminde. 8 Mart'ta Özcan Deniz'le evlenen Haziran ayında düğün yapmayı planlayan ve şu anda hamile olan Feyza Aktan'la ilgili merak edilenler haberimizde...
Magazin 15 Mart 2018 - 09:46

Sade bir törenle evlenen Feyza Aktan Özcan Deniz çifti adını Kuzey olarak belirledikleri oğullarını beklerken, Feyza Aktan kimdir? Kaç yaşında? Feyza Aktan Nerede doğdu? soruları da merak ediliyor. İşte Özcan Deniz'in hamile eşi ile ilgili merak edilenler…

İlişkilerini gözlerden uzak bir şekilde yaşayan Özcan Deniz- Feyza Aktan çifti sade bir törenle evlendi. Feyza Deniz gelinlik yerine beyaz bir elbise giymeyi tercih etti. Haziran ayında düğün yapacakları öğrenilen çift balayına ‘ Kuzey' adını verecekleri oğulları ile çıkacak. Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, düğünlerini 2017 Kasım ayında yapmayı planlıyordu ancak çeşitli nedenlerden dolayı ertelemişlerdi.

feyzaaktaninstagram1

FEYZA AKTAN KİMDİR?

Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, 1993 yılında İstanbul’da doğdu. 1 yıldır birlikte olduğu Özcan Deniz’den erkek bebek bekleyen Feyza Aktan, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmıyor.

45 yaşındaki Özcan Deniz ile evlenen Feyza Aktan, nikah töreninde gelinlik yerine beyaz bir elbise giymişti.

Yeni evli çift, Özcan Deniz'in baş rolünde olduğu Star TV'deki ‘İstanbullu Gelin'in Haziran ayındaki finalinden sonra düğün yapacak.