Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Feyza Aktan kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? İşte Özcan Deniz’in eşi ile ilgili merak edilenler…
Feyza Aktan kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? İşte Özcan Deniz’in eşi ile ilgili merak edilenler…
Özcan Deniz ile geçtiğimiz günlerde evlenen ve hamile olan eşi Feyza Aktan kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? İşte, Feyza Aktan hakkında merak edilenler ve bilinmeyenler....
Magazin 10 Nisan 2018 - 09:12

Feyza Aktan, bugünlerde magazinin gündeminde. Özcan Deniz ile olan evliliği ile gündeme gelen Feyza Aktan kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte, merak edilen isim hakkında ayrıntılı bilgiler…

feyza aktan sözcü ile ilgili görsel sonucu

FEYZA AKTAN KİMDİR?

İstanbul’da dünyaya gelen Feyza Aktan, 1993 doğumludur. Aslen Antalyalı olan Aktan, ünlü sanatçı Özcan Deniz ile birliktelik yaşamaktadır. Daha önce Özcan Deniz’in ailesiyle de tanıştırdığı Feyza Aktan ile 10 Kasım’da evleneceği söylenmişti. Ancak gribal enfeksiyonun ileri safhaya taşınması nedeniyle bu düğün gerçekleştirilememiştir.

Birlikteliklerinde iki yıla yaklaşan çift, evlilik için gerekli evrakları tamamladıktan sonra Mart'ın ilk haftası nikah masasına oturacak. Özcan Deniz'in Zekeriyaköy'deki villasında gerçekleşecek. Yedi aylık hamile Feyza Aktan'ın gelinlik giymek istemediği öğrenildi.

feyza aktan sözcü ile ilgili görsel sonucu