Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Feyza Civelek kimdir? Feyza Civelek kaç yaşında ve nereli?
Feyza Civelek kimdir? Feyza Civelek kaç yaşında ve nereli?
Gözaltına alınan Feyza Civelek kimdir merak ediliyor. Feyza Civelek, aracını durdurmak isteyen polisin elini ısırınca, arkadaşıyla birlikte adliyeye sevk edildi. Peki Feyza Civelek kimdir, kaç yaşında, nereli?
Magazin 8 Ocak 2018 - 21:45

Ünlü oyuncu Feyza Civelek'i Adını Feriha Koydum ve Güllerin Savaşı dizisinden tanıyoruz. Polise mukavemet suçundan gözaltına alınan Feyza Civelek kimdir ve kaç yaşında gibi soruların yanıtını merak edenler Google üzerinden aramalara başladı. Haberimizden bu soruların yanıtını bulabilirsiniz. İşte Feyza Civelek hakında merak edilenler…

FEYZA CİVELEK KİMDİR?

Oyuncu Feyza Civelek 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesi dizi senaryo yazarıdır. 1995 doğumlu genç oyuncu Feyza Civelek 2009 yılında rol aldığı Acemi Cadı dizisi ile ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Feyza Civelek bugüne kadar Acemi Cadı, Sihirli Annem, Kavak Yelleri, Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu ve Güllerin Savaşı gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca rol aldığı Güllerin Savaşı dizisinin senaristi olan Melis Civelek Feyza Civelek'in annesidir. Güllerin Savaşı dizisinde Çiçek karakterini canlandırmıştır.

civelek-ic-yy

Rol Aldığı Diziler

(2014) Güllerin Savaşı

(2012) Adını Feriha Koydum

(2009) Kavak Yelleri

(2009) Acemi Cadı