Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi 1. sezon 3. bölüm izle: Konusu nedir? Oyuncuları kimler?
Fi 1. sezon 3. bölüm izle: Konusu nedir? Oyuncuları kimler?
İlk bölümü ile internette yüz binlerce kez izlenen "Fi" dizisinin 1. sezon 3. bölümü yayınlandı.
Magazin 5 Nisan 2017 - 18:10

İnternet dizi alemine hızlı bir giriş yapan “Fi” dizisinin 1. sezon 3. bölümü yayınlandı. 60’ar dakikalık bölümleri ile kısa bir zamanda 3,5 milyon kez seyredilen dizinin bakalım yeni bölümünde ne gibi olaylar yaşanacak?

Fİ 1. SEZON 3. BÖLÜM

KONUSU VE OYUNCULARI

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal'ın üstlendiği, puhutv'nin ilk orijinal dizisi Fi izleyiciyle buluşuyor! Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Azra Kohen'in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi'nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle puhutv’de.

Son güncelleme: 11:42 - 07.04.2017