Fi 2. sezon Çi 5. bölüm fragmanı geldi! İşte 5. bölüm yayın tarihi!

Fi hayranları dizinin 2. sezonu Çi'nin 5. bölüm fragmanı geldi mi? sorusu ile Google üzerinden ataştırma yapmaya devam ediyorlar. Fi hayranları dizinin 2. sezonu Çi'nin 5. yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? sorularına cevabı haberimizde bulabilir. İşte yeni bölüm yayın tarihi ve 5. bölüm fragmanı

Fi 2. sezon Çi 5. bölüm fragmanı geldi! İşte 5. bölüm yayın tarihi!

Fi Çi 5. bölüm fragmanı yayında! Dizinin takipçileri 5. bölümün yayın tarihini ve yeni fragmanı merak ediyordu. BU iki soru da haberimizde yanıt buldu. İşte Fi Çi 5. bölüm fragmanı ve yeni bölümün yayın tarihi…

fici5

Fİ Çİ 2.SEZON 5.YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 3. bölümü ile nefes keserken 4. bölümü izlemek isteyenler puhutv’de yayın saatini bekliyorlar. Fi yeni sezonu Çi'nin 4. Bölüm tarihiyle ilgili açıklama sosyal medyadan geldi. Twitter'dan yapılan duyuruda; “Fi’den bir kutlama mesajımız, bir de duyurumuz var! 15 bölüm, 17 milyon izleyici, 100 milyon izlenme! Herkese çok teşekkür ederiz! Fi’nin yeni sezonu Çi, 4. bölümüyle 8 Aralık’ta sizlerle. 5. bölüm 15 Aralık, 6. bölüm ise 22 Aralık’ta yayınlanacak!” şeklinde ifadelere yer verildi.

fici5-2

Fİ Çİ DİZİSİ NASIL İZLENİR?

Bilindiği üzere Fi dizisi televizyondan yayınlanmıyor. İnternet üzerinden izlenecek olan Fi dizisi Puhu TV’den yayın hayatında devam ediyor.

İŞTE Fİ 2. YENİ SEZON Çİ 5. BÖLÜM FRAGMANI

Fİ Çİ DİZİSİNİN KONUSU

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.

fici5-7

Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi sadece Puhu TV’de.

#FiÇi5’in merakla beklenen fragmanı şimdi yayında! @ingbankturkiye @ayyapim @fidizisi

Fİ (@fidizisi)’in paylaştığı bir gönderi ()

İşte saati... Fi Çi 2. sezon 4. bölüm saat kaçta başlayacak? Fi Çi yeni bölüm Puhutv izle! İlginizi Çekebilir İşte saati... Fi Çi 2. sezon 4. bölüm saat kaçta başlayacak? Fi Çi yeni bölüm Puhutv izle!