Fi Çi 6. bölüm fragmanı geldi! 5. bölüm PuhuTV izle! ‘Yeni kankan sana Deniz’le yattığını söyledi mi?’ Duru ve Deniz artık daha samimi

Duru ve Deniz artık daha samimi. Internet dizileri arasında farklı bir yeri olan Fi 2. Sezon Çi'nin 6. bölüm fragmanı geldi! Fragmanda 'Yeni kankan sana Deniz'le yattığını söyledi mi?' sorusu büyük ilgi çekti. Puhu TV'de yayınlanan dizinin 5. bölümünü izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz. Yeni fragmanda sınırları olmayan dansın yeni kurbanları belli olmaya başlıyor! İşte yeni fragman ve yeni bölümün yayın tarihine dair ayrıntılar..

Fi Çi 6. bölüm fragmanı geldi! 5. bölüm PuhuTV izle! ‘Yeni kankan sana Deniz’le yattığını söyledi mi?’ Duru ve Deniz artık daha samimi

Fi 2. Sezon Çi 6. bölüm fragmanı geldi! Duru’nun Ece’ye verdiği gözdağı yeni fragmanın en can alıcı noktalarından biri oluyor. Ece’nin Duru’nun  üzerine yürüyüp küfr etmesi de yeni fragmanın en çok ilgi gören anlarından biriydi. İşte yeni fragman ve yeni bölüm tarihi!

fici6-2

Fi Çi serisinin geçen bölümünde, Deniz'in İstanbul'a dönmesi Duru ve Can ilişkisinin dengelerini sarstı. Duru’nun tepkisi Can’ı beklenmedik bir hamle yapmaya iterken, Özge’nin yeni hayat kurma konusundaki kararlılığı da sürpriz gelişmelerle sınandı. Zor bir sınav vermek zorunda olan Can’ın sözleri finale damga vurdu.

Tehlike çanları çalıyor… #FiÇi6, 27 Aralık’ta puhutv’de! @ayyapim @fidizisi

puhutv (@puhutv)’in paylaştığı bir gönderi ()

SERENAY'DAN YENİ BÖLÜM TÜYOSU

Her bölümü merakla beklenen Fi Çi dizisi’nin 5. bölümü nefes kesecek gibi görünüyor. Bunu diziye dair paylaşımda bulunan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın paylaşımından öğrendik. Yani büyük tüyo Serenay Sarıkaya’dan geldi. Sarıkaya sosyal medya paylaşımında yeni bölümü tanımlarken ‘Manyak bir bölüm geliyor’ ifadelerini kullandı. İşte o paylaşım.

fici6-3

Sosyal medya hesabı Instagram’dan kendi fotoğrafının yer aldığı Çi görselini paylaşan Serenay Sarıkaya, paylaşımının altına “Hadi 5. bölüm bu hafta çıkıyor da, 5’i izledikten sonra 6’ncıyı nasıl bekleyeceğiz… Öyle manyak bir bölüm geliyor…. Benden söylemesi..” notunu düştü.

İŞTE 6. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

fici6-4

Fİ 2. SEZON Çİ 5. BÖLÜM İZLE!

Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek kendi gerçeğine ulaşanların hikayesi Fi sadece puhutv’de.

Fi 2. sezon Çi 5. bölüm geldi! Fi Çi 2. sezon 5. bölüm puhutv izle! İlginizi Çekebilir Fi 2. sezon Çi 5. bölüm geldi! Fi Çi 2. sezon 5. bölüm puhutv izle!