Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi 4-5-6 bölüm fragmanı izle: Yeni bölüm ne zaman?
Fi 4-5-6 bölüm fragmanı izle: Yeni bölüm ne zaman?
Fi'nin 4-5-6 bölüm fragmanı yayınlandı. Fi ilk 3 bölümü seyreden izleyiciler yeni bölümleri merakla bekliyorlar.
Magazin 18 Nisan 2017 - 12:50

İnternet dizisi olarak seyircinin karşısına geçen Fi dizisinin 4-5-6 bölüm fragmanı yayınlandı. İlk 3 bölümü büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış yeni bölümler merakla bekleniyordu. Fi’nin 4-5-6 bölümleri 21 Nisan’da izleyicisi ile buluşacak. Son bölümde Can’ın Duru’yu dudağından öpmesiyle birlikte neler olacağını merak ediliyor.

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal'ın üstlendiği, Azra Kohen'in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan dizinin, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi yer alıyor.

Son güncelleme: 13:15 - 18.04.2017