Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi 4-5-6 bölüm fragmanı izle: Yeni bölüm ne zaman?
Fi 4-5-6 bölüm fragmanı izle: Yeni bölüm ne zaman?
İlk üç bölümü ile büyük beğeni toplayan "Fi" dizisinin 4, 5 ve 6. bölümleri bugün izleyicisi ile buluşacak. Yeni bölümde Deniz ve Duru arasında büyük bir kriz patlak veriyor. Can Manay bu krizi fırsata çevirmeyi planlıyor. Fragmanda Duru, Can'ın kucağında görünüyor. Herkesin merak ettiği bu soru bugün cevap bulacak.
Magazin 21 Nisan 2017 - 09:28

İnternet dizisi olarak seyircinin karşısına geçen Fi dizisinin 4-5-6 bölüm fragmanları yayınlandı. İlk 3 bölümü büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve yeni bölümleri merakla beklenen Fi’nin 4-5-6 bölümleri bugün izleyicisi ile buluşacak. Yeni bölümde Duru ile Deniz arasındaki kriz Can’a fırsat doğuruyor.

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal'ın üstlendiği, Azra Kohen'in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan dizinin, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi yer alıyor.

Son güncelleme: 09:41 - 21.04.2017