Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi 7-8-9 bölüm fragmanı izle: Yeni bölüm ne zaman?
Fi 7-8-9 bölüm fragmanı izle: Yeni bölüm ne zaman?
Fi'nin 7, 8 ve 9. bölüm fragmanları yayınlandı. Fi yeni bölümde Duru, Deniz'i bırakıp Amerika'ya gitmek için yola koyulurken Can ise yavaş yavaş dibe vuruyor.
Magazin 3 Mayıs 2017 - 10:31

İnternette yayınlanan ve her bölümü merakla beklenen dizi Fi’nin 7,8 ve 9. bölüm fragmanları yayınlandı. Fi yeni bölümde Duru, Deniz’i bırakıp Amerika’ya gitmek için yola koyuluyor. Deniz ise onunla birlikte gitmek istiyor fakat yaptığı sözleşme çok ağır maddeler içeriyor.

PROGRAMDA CAN ALICI SORU!

Öte yandan Özge, Can’ın peşini bırakmıyor ve onu alt etmek için hamlelerine devam ediyor. Her hafta ekrana gelen programda öğrencisi Bilge’nin sorduğu can alıcı soru ise Can’ı zor duruma sokuyor. Bakalım ünlü psikolog bu soruya ne cevap verecek?

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yayınlandığı ilk günden itibaren internete damga vuran dizi 3’er bölüm şeklinde siteye ekleniyor. Her seri belirli aralıklarla fakat net tarihler verilmeden yayınlanıyor. Fi’nin 7, 8 ve 9. bölümlerş 19 Mayıs’ta yayınlanacak.

Son güncelleme: 10:34 - 03.05.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.