Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi 7. yeni bölüm ne zaman? Neden yayınlanmadı?
Fi 7. yeni bölüm ne zaman? Neden yayınlanmadı?
Yayınlandığı ilk günden itibaren interneti kasıp kavuran dizi Fi'nin 7. bölümü merakla bekleniyor. Diziyi yakından takip eden izleyiciler "Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?" Sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor.
Magazin 28 Nisan 2017 - 18:46

İnternet dizisi olarak yayınlanan ve bu alana farklı bir boyut getiren “Fi” dizisinin ilk 6 bölümü milyonlarca kişi tarafından seyredildi. İlk 6 bölümü ile ortalığı kasıp kavuran dizinin 7. bölümü ise hala yayınlanmadı. Diziyi heyecanla bekleyen izleyiciler “Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?” sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor.

Fİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin 4,5 ve 6. bölümleri geçen hafta cuma yani 21 Nisan’da yayınlanmıştı. 7. bölümün ise bugün yayınlanması bekleniyordu fakat dizinin bağlı olduğu internet sitesi yeni bölümü sayfasına eklemedi. Henüz konu ile ilgili resmi bir açıklama da yapılmadı. Fi’nin 7. bölümünün bu hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor.

KONUSU VE OYUNCULARI

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal'ın üstlendiği, Azra Kohen'in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan dizinin, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi yer alıyor.