Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi 7. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Fi 7. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Her bölümü ayrı heyecan yaratan "Fi"nin 7. bölümü merakla bekleniyor. Peki, "Fi" 7. bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 25 Nisan 2017 - 15:34

Başrollerini Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı “Fi”nin ilk 6 bölümü yüz binlerce kişi tarafından seyredildi. 21 Nisan günü yayınlanan 4,5 ve 6. bölümün ardından 7. bölüm heyecanla bekleniyor.

Fİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Can’ın şeytani planının tıkır tıkır işleyince Deniz ile Duru’nun arası bozuldu. Öte yandan Özge de Can’ın peşini bırakmıyor. Diziyi yakından takip edenler Can, Duru ve Deniz’in yeni bölümde neler yaşayacağını merak ediyor ve “Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?” sorusuna cevap arıyor. Fi’nin yeni bölümlerinin henüz net olmamakla birlikte 28 Nisan Cuma günü yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Duru'yu elde etmek için yeni yollar deneyen Can, rotayı rakibi Deniz'e çevirir ve Kaya'ya onu araştırması talimatını verir. Duru ile arasındaki gerilim sürerken, sunduğu ilginç bir ortaklık teklifiyle de Deniz'in hayatındaki yerini sağlama alır. Geçmişten gelen bir kadın ise Deniz ve Duru ilişkisinde yeni bir sınav olacaktır.

Can'ın oyunları sonunda çıkmaza giren Duru ve Deniz ilişkisi, bitme noktasına gelir. Can sonunda aradığı fırsatı bulmuş, karşısına çıkacak engellerden habersiz, tam gaz zafere yürüdüğünü sanırken, beklenmedik cephelerden gelen darbeler ile sarsılır. Can'ın sakladığı sırrın izini süren Özge ise sonunda bir kanıta ulaşacaktır.

Duru ve Deniz'in aldığı kararla karnına sert bir yumruk yiyen Can, daha büyük oynaması gerektiğinin farkına varır. Bu kez Duru ve Deniz'i hayalleri ile vuracaktır. Can amacına giden yolda yeni planlarını hayata geçirirken, Özge de Can hakkında bilgi almak için Eti'nin karşısına çıkar.

Son güncelleme: 15:35 - 25.04.2017